Úvod Samospráva Kaliňák chce zmeniť bývalé učilišťe na úrady ESO

Kaliňák chce zmeniť bývalé učilišťe na úrady ESO

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Efektívnu, spoľahlivú a otvorenú verejnú správ (ESO) pre Piešťany chce minister vnútra vybudovať v priestoroch vodohospodárskeho učilišťa na Komenského ulici Myway download. So žiadosťou o prevod sa obrátil na vlastníka objektu, ktorým je Trnavský samosprávny kraj (TTSK).

uciliste

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Krajských poslancov o tom včera informoval župan Tibor Mikuš 제미니 맨 다운로드. Zastupiteľstvo vo svojom uznesení túto iniciatívu privítalo.

Minister vnútra listom požiadal, aby bol tento nehnuteľný majetok prevedený do vlastníctva štátu Free download of animations. Finančné podmienky prevodu špecifikované neboli. Podľa predsedu TTSK hľadala župa záujemcu o tento majetok v uplynulých „troch až štyroch rokoch minimálne desaťkrát.“

V škole sa prestalo vyučovať v roku 2007 자동차 경주 게임 다운로드. Na verejnosť prenikol zámer zmeniť učilište na fakultu cestovného ruchu, ani to však nevyšlo.

„Dám pripraviť všetky kroky k tomu, aby sme to podporili recipes. Ide o koncentráciu určitých zložiek štátu do jedného miesta,“ povedal krajským poslancom Tibor Mikuš. Remo Cicutto (nezávislý) to privítal a dodal, že tento objekt z pozície primátora v minulosti označil za vhodný na vybudovanie integrovanej štátnej správy na jednom mieste name mp3.

„V rámci ESO je potrebné sústrediť všetky štátne inštitúcie do jedného celku, bohužiaľ v Piešťanoch je to v nevyhovujúcom stave,“ povedal poslanec Miloš Tamajka (Smer-SD), ktorý je aj riaditeľom tunajšieho úradu práce Pdf immediately.

Ostatných kolegov poprosila o podporu aj Iveta Babičová (SDKÚ-DS). Zastupiteľstvo nakoniec informáciu o tomto zámere vzalo na vedomie. O prípadnom prevode rozhodnú krajskí poslanci na jednom zo svojich ďalších zasadnutí 케이벤치 다운로드.

Text: Martin Palkovič Foto: archív

REKLAMA