Connect with us

Komunálne voľby 2010

Ján Štefka

Published

on

Reklama

Ján Štefka, 57 rokov

manažér, SMER – Sociálna Demokracia

Reklama

volebný obvod 4., kandidát číslo 20

ženatý, dve deti

Reklama

[singlepic id=7102 w=320 h=240 float=right]Narodil som sa v Piešťanoch, tu som prežil svoje detstvo, vychodil školu, oženil sa, tu aj stále žijem a pracujem. Som strojár a ako strojár som pracoval 25 rokov v k.p. Tesla Piešťany. Od roku 1998 som pracoval na Mestskom úrade Piešťany ako vedúci referátu parkovania a v tomto obore pracujem dodnes ako manažér strediska parkovísk a trhovísk v p.o. Služby mesta Piešťany.

Myslím si, že dobre poznám problém s parkovaním v strede mesta, aj na priľahlých sídliskách, najmä sídlisko A.Trajan a N.Teslu. V budúcnosti by som sa chcel s týmto problémom prioritne zaoberať. Ďalšími mojimi prioritami je čistota a poriadok, dopravné značenie a jeho dodržiavanie, udržiavanie detských ihrísk a zelene, opravy verejných komunikácii.

Som priamy a úprimný človek a nemám rád ľudí, ktorí si budujú svoju kariéru na sľuboch, ktoré nikdy nedodržia. Osobne mi veľmi chýba užší kontakt medzi poslancom volebného obvodu a občanmi, vzájomná úcta, ohľaduplnosť a dobré vzťahy medzi ľuďmi. Ako poslanec by som to chcel v budúcnosti zmeniť. V budúcnosti chcem využiť svoje skúsenosti a poznatky z práce a zo života v prospech obyvateľov Piešťan.

Populárne články