Úvod Rozhovory Miloš Tamajka: Kúpalisko pri poliklinike je reálnejšie

Miloš Tamajka: Kúpalisko pri poliklinike je reálnejšie

REKLAMA

Po dvanástich rokoch strieda na poste primátora Piešťan Rema Cicutta doterajší riaditeľ tunajšieho úradu práce Miloš Tamajka 초속 5cm 다운로드. Do končiaceho mestského zastupiteľstva sa dostal ako kandidát strany Smer-SD, pred komunálnymi voľbami z nej vystúpil. Na začiatku svojho volebného obdobia deklaruje záujem o spoluprácu so zastupiteľstvom a avizuje personálne zmeny na mestskom úrade i v inštitúciách zriadených samosprávou 명화그림 다운로드. Na naše otázky stručne odpovedal po včerajšom prevzatí osvedčenia o zvolení.

DSC_0108Aké budú vaše prvé kroky v úrade 9월 모의고사 다운로드?

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Chcem určite zistiť v akom stave je mestský úrad. Chcem hovoriť so zamestnancami aj vedúcimi.

Pre My Trnavské noviny ste povedali, že plánujete personálne výmeny Son's Three-Year-Old 5. Môžete to potvrdiť?

To sú nadpisy, ktoré sú zaujímavé pre čitateľov. Počas volebnej kampane som povedal, že pokiaľ sa stanem novým primátorom, potrebujem aj iných nových ľudí na mestskom úrade alebo v jednotlivých podnikoch, ktoré patria pod mesto 강남구청 인강 다운로드. Je to prirodzené. Nehovorím o plošnom vymieňaní zamestnancov, ale minimálne vedúce pozície – musia to byť ľudia, na ktorých sa môžem spoľahnúť a posunúť mesto ďalej Standing Egg Confession.

Viete už, kto sa stane viceprimátorom?

To som zatiaľ neriešil. Kandidáti z radov poslancov sú, ale to jej ešte predčasné 최신곡 다운로드.

Pred voľbami ste rozposlali leták s informáciami o investorovi, ktorý má záujem postaviť wellness komplex neďaleko polikliniky music songs. Ste s ním v kontakte? Kedy ste s ním naposledy hovorili?

S pánom Zemekom som v kontakte, budúci týždeň s ním mám stretnutie.

Ako je to s čerpaní termálnej vody 솔리드웍스 도면 템플릿 다운로드. Má tento investor povolenie od Kúpeľnej komisie?

V žiadosti (investor ju v roku 2010 adresoval samospráve, pozn. red.) bola prosba o spoluprácu s mestom your iTunes computer. Mesto by malo zabojovať za termálnu vodu a pomôcť investorom v týchto inštitúciách. Aby neprevládal tvrdý lobing kúpeľov, ale mali šancu aj ľudia, ktorí chcú investovať na mestskej strane Piešťan a pomôcť k ich rozvoju. Ako primátor budem iniciovať, aby bol tento proces schvaľovania pozitívny.

Takže budú nasledovať rokovania s kúpeľnou komisiou alebo ministerstvom zdravotníctva?

Zatiaľ iba neformálne. Musíme počkať, kým budem oficiálne vymenovaný.

V akom štádiu je tento projekt?

Existuje zámer a vízia. Záverečný projekt bude tlmočený poslancom. Nepôjdem do niečoho, s čím sa nestotožnia poslanci, ktorí zastupujú obyvateľov nášho mesta. Ako vravím, budúci týždeň sa uskutoční jedno z ďalších stretnutí s pánom Zemekom. Chcel by som naštartovať rozvoj cestovného ruchu touto formou.

Takže projekt pri poliklinike je podľa vás reálnejší, ako ten pri futbalovom štadióne?

Ja osobne to vidím reálnejšie.

Autor: Martin Palkovič

REKLAMA