Connect with us

Novinky

ŽiWell menu tento týždeň aj v znamení šalátov

Published

on

Reklama
Reklama

V komunitnom centre ŽiWell si môžete dopriať zdravé a chutné jedlo. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín. Jedlo si môžete nechať priviezť domov či na pracovisko. Tento týždeň od 17.9. do 23.9. si môžete dopriať vrámci ŽiWell menu napríklad top šaláty s panenskými olejmi.


V ŽiWell používajú v šalátoch len panenské oleje. Najčastejšie je to olivový olej. O jeho priaznivých vlastnostiach by sa dalo písať dlho, vedeli ste však , že olivovník sprevádza ľudí pravdepodobne už od Neolitu (mladšej doby kamennej)? Na území Španielska sa našli semená olív staré približne 8 000 rokov. Najväčšími producentmi olivového oleja sú Španielsko nasleduje Taliansko, Grécko a spolu vyrobia približne 75 % svetovej produkcie tohto oleja. Príďte si dať nielen šaláty aj tento týždeň.

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 .
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

Reklama

PR

Populárne články