Connect with us

Reklama

Zažite s nami DOMOSS Deň

Published

on

Reklama

Obľúbený DOMOSS Deň je tu opäť Privítajte novú sezónu so značkovými spotrebičmi, príďte si oddýchnuť a využite skvelé akcie a super zľavy, ktoré budú platiť iba v tento deň!

domoss den3

Reklama

Už 14. apríla na vás čaká DOMOSS deň v areáli ochodného domu v Piešťanoch. Od 10.00 do 17.30 h budeme pre vás pripravovať zadarmo grilované špeciality, nápoje, ovocné šťavy a skvelú kávu.

Navštívte túto oslavu novej sezóny a využite špeciálne akciové ceny na široký sortiment, ktoré budú platiť iba počas DOMOSS Dňa!

Reklama

Super ceny len v tento deň

Predvedieme vám najnovšie drviče, píly aj plotostrihy, predstavíme nový rad rotačných kosačiek Stiga 2014 aj nový rotavátor KF Quantum. Pre milovníkov relaxu v prírode máme pripravený široký sortiment záhradnéhu nábytku, grilov a špeciálnu akciu – pri kúpe bicykla nad 150 eur dostanete prilbu zadarmo! Ďalšie darčeky dostanete pri kúpe spotrebičov INDESIT.

Pre gurmánov

Ochutnajte ugrilované mäsko na multifunkčnom štýlovom grile Sahara, výbornú kávu Nescafé Dolce Gusto a čerstvú ovocnú šťavu z revolučných odšťavovačov Kuvings.

Tešíme sa na vás už 14. apríla od 10:00 v obchodnom dome DOMOSS na Bratislavskej ulici v Piešťanoch.

domoss den

(PR)

Populárne články