Úvod Novinky Vyskúšajte špeciálne valentíske menu v El Brasere – kačacie prsia na sene...

Vyskúšajte špeciálne valentíske menu v El Brasere – kačacie prsia na sene i filet z ostrieža

REKLAMA

Valentínsky víkend je tu. Ak si ho chcete užiť so svojou polovičkou a nechať si pohladiť chuťové poháriky, určite navštívte reštauráciu El Brasero I'm oking Lee Chang-hui. Šéfkuchár Peter Bracho spolu s ostatnými členmi tímu, pre vás chystajú jedinečné špeciálne valentínske víkendové menu, ktoré si môžete vychutnať už od piatku 피구왕 통키 게임 다운로드.
brasero

Hoci sa El Brasero sa zameriava na prípravu jedál na drevenom uhlí, ktoré im vozia až z Argentíny, jedálny lístok je zostavený tak aby vyhovel aj tým najnáročnejším 초속 5cm 다운로드. Jedlá pripravujú v špeciálnom uzavretom grile vyrobenom na zákazku v Barcelone. Počas nadchádzajúceho víkendu si môžete vychutnať vynikajúce kačacie prsia, ale aj ostrieža nílskeho 명화그림 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Ako prípitok sa vrámci menu bude podávať pohár sektu. Predjedlom je domáce kuracie Paté s hruškovým chutney a domácim chlebíkom pečeným priamo v reštaurácii 9월 모의고사 다운로드.

V rámci hlavného chodu máte na výber kačacie prsia Magred, pečené na sene s kelovou pralinkou plnenou Foie Gras, konfitovaným zemiakovým pyré, pečenou cibuľkou a Remy Martin omáčkou alebo si môžete dopriať filet z ostrieža nílskeho podávaný s karfiolovým krémovým arborio rizotom, tekvicovou omáčkou a kôprovým olejom Son's Three-Year-Old 5.

Bodkou menu je dezert – čokoládová guľa plnená zmrzlinou podávaná s kakaovou espumou a horúcou čokoládovou omáčkou.

Nemusíte si dať celé menu, ale si ho môžete zostaviť z ponuky sami. Okrem toho si môžete vybrať z noviniek na jedálnom lístku 강남구청 인강 다운로드.

Reštauráciu El Brasero nájdete na prízemí Hotela Pavla, Sad Andreja Kmeťa 76, Piešťany. Rezervácie +421 33 791 3216 / +421 918 749 301. Viac tiež na facebookovej stránke Standing Egg Confession.

PR

REKLAMA