Connect with us

Reklama

Vychytané darčeky

Published

on

Reklama

Dar by mal charakterizovať človeka, pre ktorého je určený a vyjadriť Váš úmysel. Chcete potešiť, rozosmiať či dokonca šokovať? Nenechávajte si všetko na poslednú chvíľu a dajte Vašim darčekom šmrnc. Narýchlo kúpená bonboniera alebo fľaša neurazí, ale darček s nápadom je ten NAJ!

[singlepic id=29383 w=320 h=240 float=left]Pýtali sme sa v eshope – www.vychytane-darceky.sk, ako vybrať ten najlepší darček: „Najprv by ste sa mali zamyslieť nad otázkami ako: Pre koho má darček byť, k akej príležitosti a čo pre Vás obdarovávaná osoba znamená. Dôležitá nápoveda však je aké ma oslávenec koníčky, alebo záľuby.“

Reklama

Po zodpoevdaní týchto otázok smelo vykročte k cieľu. Pýtate sa kam? No predsa do novootvorenej predajne Vychytaných darčekov priamo u nás v Piešťanoch. Nájdete tu peknú zbierku darčekov v podobe ručne fúkaných fliaš napríklad pre vášnivých cyklistov, rybárov, zamilované dvojice… Kolekciu SWAROVSKI® ELEMENTS, vynikajúcu belgickú čokoládu s erotickým nádychom, funny tričká, ktorých obsah si môžte sami navrhnúť a už nebudeme viac prezrádzať :)

[singlepic id=29387 w=320 h=240 float=left]Príďte sa sami presvedčiť do Vychytaných darčekov v pasáži pri O2 predajni (vedľa papiernictva Jahoda). Určite aj vy vychytáte darček, ktorý prekvapí viac ako všedná bombomiera alebo fľaša vína.

Reklama

AKCIA: Ak pri kúpe ľubovolného darčeku poviete, že ste sa o predajni dozvedeli z internetovej reklamy, získate 15% zľavu. Akcia platí až do konca júna.

[nggallery id=1648]

Text a foto: PR

Populárne články