Connect with us

Reklama

Vitalis = relax, vitalita a pohyb bez bolestí

Published

on

Reklama

Piešťany sú mestom, ktoré si ľudia vďaka kúpeľnej histórii spájajú stále so zdravím. Riešenie vašich problémov a pomoc však neponúkajú len kúpele, ale aj viaceré relaxačné centrá. Jedným z nich je relaxačno-vzdelávacie centrum Vitalis.

[singlepic id=11110 w=320 h=240 float=left]Jeho predchodcom bol masérsky salón založený v roku 2007 a centrum vzniklo ako prirodzený následník. „Často som sa stretával s tým, že moji klienti vyžadovali vyšší štandard služieb, hlavne v oblasti dostupnosti a priestoru. Takisto moje znalosti sa postupne rozširovali natoľko, že ich aplikácia do praxe si vyžiadala väčšie priestory. Predovšetkým cvičenia SM systému, ktoré sú vynikajúce pre ľudí trpiacich bolesťami chrbtice, alebo pre tých, čo chcú bolestiam chrbtice predchádzať,“ hovorí majiteľ centra Michal Tomulec.

Reklama

Vitalis ponúka širokú škálu masáží – klasickú, aromatickú, lymfodrenážnu, ale aj bankovanie, másáž lávovými kameňmi a iné. „Masáž je jednou z najstarších liečebných metód. Má mimoriadny význam pri liečení, doliečovaní a tiež pri prevencii chorôb, pôsobí proti únave, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú odolnosť človeka. Masáž ovplyvňuje celkový stav organizmu, tak fyzický ako aj duševný. Masáž musí byť pre človeka predovšetkým príjemná. U nás sa klient nemusí báť modrín či nepríjemnej bolesti. Ku každému pristupujeme profesionálne, ale pritom príjemne a ľudsky. Dbáme aj na pohodlie zákazníkov. Napríklad masírujem na masérskom stole s nastaviteľnou výškou, takže pred tým než si ide človek ľahnúť viem mu ho dať do takej polohy, aby to bolo pre neho čo najpohodlnejšie. Podobne je to aj pri vstávaní,“ vysvetľuje Michal Tomulec.

[singlepic id=11109 w=320 h=240 float=right]Vo Vitalise používajú výhradne oleje, ktorú sú lisované za studena a sú bez konzervačných látok. Majú výrazne lepšie vlastnosti ako emulzie a iné masážne prostriedky a klient sa po masáži cíti sviežo. V centre majú zákazníci taktiež možnosť zakúpenia rôznych wellness doplnkov, darčekov pre seba i blízkych. Nakupovať môžete tiež prostredníctvom eshopu www.relaxujdoma.sk. Ak chcete niekomu spraviť radosť darčekom a neviete čo vybrať, riešením je darčekový poukaz na masáže alebo cvičenie, ktorý nielen poteší vašich blízkych, ale prospeje ich zdraviu.

Reklama

V relaxačno-vzdelávacom centre Vitalis urobia všetko preto, aby ste nadobudli stratenú vitalitu, váš pohybový aparát bol opäť funkčný a vy ste si mohli naplno užívať voľnosť pohybu.

Centrum sa nachádza v príjemnom, tichom prostredí v absolútnom centre Piešťan na Nálepkovej ulici 30. Zaparkujete pohodlne na len niekoľko desiatok metrov vzdialenom parkovisku pri Krajinskom moste. Ďalšie informácie nájdete na adrese www.salonvitalis.sk.

[nggallery id=548]

Autor: pr

Populárne články