Úvod Aktuality Bicykle budú mať tiež poznávacie značky

Bicykle budú mať tiež poznávacie značky

Po Piešťanoch už nebudú chodiť s poznávacími značkami len autá, ale aj bicykle. PPZ, teda Piešťanská poznávacia značka, už čoskoro umožní jej držiteľom využívať zľavy na služby či konzumácie zdarma v prevádzkach v okolí Sĺňavy, ale aj inde v Piešťanoch a čoskoro i v blízkom regióne 동경표류일기 다운로드.

Podľa slov Michala Fialu, ktorý je otcom myšlienky PPZ, cieľom tohto projektu je pozdvihnutie bicykla na úroveň ostatných vozidiel cestnej premávky, rozvoj ekologickej dopravy v Piešťanoch, podpora cestovného ruchu a propagácia mesta Sunnyside downloads. PPZ-tku môžu využívať rovnako domáci ako aj turisti. Piešťanská poznávacia značka stojí 5 eur a už teraz sa môžete registrovať a objednať si ju na emailovej adrese info@slnava-piestany.sk gunshots. Stačí poslať meno, adresu a telefonický kontakt. Registráciu vám autori projektu potvrdia emailom a na základe dohody si máte možnosť vybrať voľné číslo 퍼펙트 월드 다운로드. Aktuálne od 001 do 500. PPZ si následne môžete vyzdvihnúť u Dina na Sĺňave, alebo v minilabe Kodak na Námestí slobody 10.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Vlastníci Piešťanskej poznávacej značky budú môcť od 15 Sketch Crack. apríla využiť zľavy, či služby zdarma, napríklad na občerstvenie, servis bicyklov, tlač fotiek, masáže a ďalšie. Na webstránke www.slnava-piestany.sk pod logom cyklistu budú v PPZ kalendári označené dni, v ktorých budú môcť v konkrétnych spriaznených prevádzkach využívať svoje výhody 13-hour download. PPZ kalendár bude zverejnený aj na našom portáli www.pnky.sk.  „Počas vybraných dní bude tiež na kolokruhu „striehnuť“ slnečná hliadka internet attachments. Ak zastihne človeka na bicykli s PPZ-tkou a ešte aj v tričku s logom Sĺňavy, vyhrá poukážku na obed, alebo inú peknú cenu,“ vysvetľuje Michal Fiala Russen Crack.

Organizátori z Dina pripravujú počas roka viacero zaujímavých kultúrno-športovo-spoločenských podujatí Sesse download. Vrámci nich budú vždy vyžrebované tri čísla PPZ a tie získajú špeciálne ceny. Prvým takýmto podujatím v tomto roku bude 30. apríla Netradičné sĺňavské cyklovanie, čo je karneval zamaskovaných bicyklov a časovka na 1000 metrov 윈도우 글꼴 다운로드. Vrámci tejto akcie sa uskutoční tiež krst PPZ-tky.

Autor: ht Foto: I.M.O.

REKLAMA