Connect with us

Novinky

Vianočný Jarmok v Centre Slávia ponúkne originálne darčeky

Published

on

Reklama

Slávia Centrum pripravuje na sobotu 16. decembra Vianočný Jarmok, návštevníci tohto podujatia si budú môcť kúpiť originálne darčeky, ktoré v ostatných nákupných centrách nenájdu. Pochutíte si na domácom vianočnom pečive, slaných a sladkých oblátkach, ale aj ručne zdobených medovníčkoch. Príjemnú atmosféru v pasáži na Rázusovej ulici číslo 7 si môžete vychutnať od 9.00 až do 17.00 hodiny.

Reklama

Na Vianočnom Jarmoku 2017 v Slávia Centre si môžu záujemcovia kúpiť obrázky a pohľadnice pre svojich blízkych, jedinečné zošity a pohľadnice s čičmianskym vzorom, rôzne hračky, ale aj dekorácie. Potešiť seba a svojich blízkych môžete prostredníctvom originálnych motýlikov pre chlapcov, tkaných kobercov, vankúšov i tašiek.

Počas podujatia, ale aj pri štedrovečernom jedle si pochutíte na oblátkach i medovníčkoch, predávať sa bude aj sušené ovocie, medy, sypané čaje a bezlepkové pečivo, ale aj prírodné šťavy. Prebiehať bude tvorba malých Včielok, obchod priateľský k prírode Organila ponúkne vegánske produkty a tiež certifikovanú kozmetiku i veci do domácnosti, ktoré nie sú testované na zvieratách.

Reklama

PR

Populárne články