Úvod Aktuality Piešťanci predviedli ukážku koledovania etiópskemu biskupovi

Piešťanci predviedli ukážku koledovania etiópskemu biskupovi

REKLAMA

V sobotu 09. decembra v kostole sv. Jakuba (františkánsky kostol) v Trnave arcibiskup Ján Orosch a hosť z Etiópie biskup Adigratskej eparchie Tesfaselassie Medhin Fessuh celebrovali svätú omšu spojenú s vyslaním koledníkov Dobrej noviny Bratislavskej a Trnavskej arcidiecézy Newist Hello Download. Pred záverečným požehnaním predviedli koledníci z Piešťan etiópskemu hosťovi ukážku koledovania, aké prebieha počas Vianoc v našich domácnostiach java poi 파일 다운로드. Vyslaní koledníci vo vianočnom období opäť navštívia slovenské domácnosti, aby zvestovali Dobrú novinu.

Dobrá novina je kolednícka akcia spojená so zbierkou pre projekty rozvojovej spolupráce v afrických krajinách a zároveň program rozvojového vzdelávania počas celého roka Kim Kun-mo 3 book download. Z výťažku verejnej zbierky podporuje Dobrá novina rozvojové projekty v Keni, Južnom Sudáne, Ugande, Etiópii a Rwande. Biskup Tesfaselassie Medhin Fessuh, ktorý je jedným s projektových partnerov Dobrej noviny v príhovore poďakoval a požehnal v mene jeho krajiny za pomoc slovenských veriacich, najmä koledníkov, ktorích vinše a piesne sa dotýkajú detí, ktoré sú v odľahlých častiach sveta na uliciach a trpia hladom 4k video downloader 다운로드. Viac o Dobrej novine a jej projektoch sa možno dozvedieť na web stránke www.dobranovina.sk.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Bohoslužbu v priamom prenose vysielalo rádio Lumen km 플레이어 다운로드. Vypočuť si ju možno v archíve http://www.lumen.sk/archiv.html relácia “Emauzy – mimoriadny prenos 09.12.2017“ (príhovor 53:25; koledovanie 66:00) 지오스톰 자막 다운로드.

TS Foto: Marián Čaučík, Darina Maňurová

REKLAMA