Connect with us

PR Články

V novembri si môžete užiť bowling za super ceny

Published

on

Reklama

Bowling pristane všetkým. Užite si relax a zábavu s rodinou či priateľmi. Využite novembrové akciové ceny a zahrajte si do sýtosti.

TH_20080523_7952-1600

Reklama

Bowling centrum Victoria v Piešťanoch pripravilo pre domácich i hostí na november akciové ceny prenájmu dráh. Pondelok až stredu celý deň a vo štvrtok až nedeľu do 17:00 h zaplatíte za dráhu iba 10 eur. Vo štvrtok až nedeľu po 17:00 h je cena 12 eur.

Zahrať si môžete na jednej z ôsmich plneautomatizovaných dráh svetoznámej americkej značky Brunswick. Okrem bowlingu si v centre môžete dopriať i biliard a elektronické šípky.

Reklama

V prípade záujmu vás základy hry, správny postoj a pohyb naučí profesionálny tréner. Ak vás bowling chytí za srdce, môžete sa stať členom bowlingového klubu a možno raj aj majstrom ligy.

 

TH_20080523_3695-1600

V centre je k dispozícii kaviareň a bar ponúkajúce najrozmanitejšie druhy nápojov, osviežujúce, energetické, či miešané… Dajte si pauzu a pozvite priateľov na drink.

Ďalšie priestory, ktoré môžete využiť, sú reštaurácia s kapacitou 45 osôb a VIP salón
s kapacitou 25 osôb pre uzavretú spoločnosť. Spojte príjemné s užitočným – pracovné stretnutie s obedom a na záver firemný turnaj. V Bowling centre Victori pre vás pripravia program podľa vašich predstáv.

Viac informácií na www.bowlingpiestany.sk.obr3

PR

Populárne články