Úvod Reklama V Kursalone Spomienka na Doda Šošoku aj bábkové divadlo

V Kursalone Spomienka na Doda Šošoku aj bábkové divadlo

Počas nadchádzajúceho víkendu, ale aj celého budúceho týždňa sa v Kursalone koná viacero zaujímavých podujatí 생일 노래 다운로드. Prinášame vám ich stručný prehľad.

V sobotu 20. novembra o 17.00 h odznejú krásne melódie v historickej sále Kursalonu počas Benefičného koncetu organizového piešťanským medzinárodným klubom žien PIWC, ktorého výťažok bude venovaný  Evke z Piešťan pripútanej nehodou k invalidnému vozíku SchoolRumble.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici

V sobotu o pol deviatej večer si vynikajúceho džezového hudobníka Doda Šošoku pripomenú jeho nástupcovia v Art Jazz Gallery na koncerte Tomáš Gajlík Trio feat Environment Special. Miro Poprádi. Klaviristu Tomáša Gajlíka a saxofonistu Mira Poprádiho budú dopĺňať Štefan „Piešta“ Bartuš (kontrabas) a Peter Solárik (bicie).  Muzikanti si cez víkend zahrajú na novom pódiu a pre návštevníkov bude od stredy budúceho týždňa pripravený špeciálny jedálniček pbvm90.dll. Okrem tatárskeho bifteka, ktorý je možné objednať si dopredu, si budete môcť vybrať aj  z obľúbených jedál, nápojov a dezertov, ktoré boli v ponuke bývalého “džezartu“ 영화 베스트셀러 다운로드.

V pondelok 22. novembra o 20.30 h sa zídu muzikanti na tradičnom JAM SESSION. V utorok 23. novembra o 18.00 h sa vo Frapperi Kursalon stretnú členovia Piešťanského fotoklubu tensof flow. Stretnutie je otvorené aj novým záujemcom, ktorí majú radi fotografiu, neboja sa svoje snímky ukázať aj ostatným, alebo sa chcú len tak oboznámiť s tým, čo sa v piešťanskej fotografii pripravuje 명량 영어자막 다운로드.

V  stredu 24. novembra o 17.00 h bude Veľká sála patriť mladým tanečníkom zo Základnej umeleckej školy v Piešťanoch, ktorí predvedú svoje umenie v programe Tanečný kaleidoskop scx-1360 driver. Po nich zahrá o 20.00 h klasické songy v Art Jazz Gallery Števo Adamec.

Vo štvrtok 25. novembra o 19.00 h sa predstavia mladí literáti z Piešťan a okolia na Literárnom večere 일곱개의 대죄 1기 다운로드.

Sobota 27. novembra bude opäť džezová, od 20.30 h sa môžete tešiť na LIVE JAZZ. Nedeľné dopoludnie môžu v Kursalone stráviť deti, ale aj rodičia na bábkovom divadelnom predstavení O statočnom Indiánovi v podaní divadielka Žužu, ktoré začína o 10.00 h 프로듀스101 보름달 다운로드. Vstupné 1,5 €.

REKLAMA