Connect with us

Reklama

V Kursalone Spomienka na Doda Šošoku aj bábkové divadlo

Published

on

Reklama
Reklama

Počas nadchádzajúceho víkendu, ale aj celého budúceho týždňa sa v Kursalone koná viacero zaujímavých podujatí. Prinášame vám ich stručný prehľad.

[singlepic id=6933 w=320 h=240 float=left] V sobotu 20. novembra o 17.00 h odznejú krásne melódie v historickej sále Kursalonu počas Benefičného koncetu organizového piešťanským medzinárodným klubom žien PIWC, ktorého výťažok bude venovaný  Evke z Piešťan pripútanej nehodou k invalidnému vozíku.

V sobotu o pol deviatej večer si vynikajúceho džezového hudobníka Doda Šošoku pripomenú jeho nástupcovia v Art Jazz Gallery na koncerte Tomáš Gajlík Trio feat. Miro Poprádi. Klaviristu Tomáša Gajlíka a saxofonistu Mira Poprádiho budú dopĺňať Štefan „Piešta“ Bartuš (kontrabas) a Peter Solárik (bicie).  Muzikanti si cez víkend zahrajú na novom pódiu a pre návštevníkov bude od stredy budúceho týždňa pripravený špeciálny jedálniček. Okrem tatárskeho bifteka, ktorý je možné objednať si dopredu, si budete môcť vybrať aj  z obľúbených jedál, nápojov a dezertov, ktoré boli v ponuke bývalého “džezartu“.

V pondelok 22. novembra o 20.30 h sa zídu muzikanti na tradičnom JAM SESSION. V utorok 23. novembra o 18.00 h sa vo Frapperi Kursalon stretnú členovia Piešťanského fotoklubu. Stretnutie je otvorené aj novým záujemcom, ktorí majú radi fotografiu, neboja sa svoje snímky ukázať aj ostatným, alebo sa chcú len tak oboznámiť s tým, čo sa v piešťanskej fotografii pripravuje.

Reklama

V  stredu 24. novembra o 17.00 h bude Veľká sála patriť mladým tanečníkom zo Základnej umeleckej školy v Piešťanoch, ktorí predvedú svoje umenie v programe Tanečný kaleidoskop. Po nich zahrá o 20.00 h klasické songy v Art Jazz Gallery Števo Adamec.

Vo štvrtok 25. novembra o 19.00 h sa predstavia mladí literáti z Piešťan a okolia na Literárnom večere.

Sobota 27. novembra bude opäť džezová, od 20.30 h sa môžete tešiť na LIVE JAZZ. Nedeľné dopoludnie môžu v Kursalone stráviť deti, ale aj rodičia na bábkovom divadelnom predstavení O statočnom Indiánovi v podaní divadielka Žužu, ktoré začína o 10.00 h. Vstupné 1,5 €.

Populárne články