Connect with us

Reklama

Mokré kožené rukavice neklaďte na radiátor

Published

on

Reklama
Reklama

Rukavice sú neodmysliteľnou súčasťou jesenného a zimného oblečenia pričom kvalitná koža Vám zabezpečí maximálny komfort. V predajni BELLA – svet kabeliek si môžete okrem iného vybrať práve zo širokej ponuky dámskych a pánskych kožených rukavíc. Tento elegantný, pohodlný a taktiež veľmi účelný doplnok by nemal chýbať v žiadnom ženskom či pánskom šatníku.

[singlepic id=7513 w=320 h=240 float=left]Rukavice sa vyrábajú v rôznych variantoch, či už bez podšívky alebo s podšívkou ktoré sú na zimu vhodnejšie. Na výber máte taktiež mnoho strihov a farieb. Veľmi pekné sú rukavice s vykrojenými časťami, napríklad vykrojenie pri zápästí či dierkované. Už tradične aj pri kožených rukaviciach vládne čierna farba. Netreba sa diviť, veď je to univerzálna farba, ktorá sa hodí ku všetkému a zároveň nie je háklivá na špinu. Ak však uprednostňujete svetlé kombinácie oblečenia, môžete si zvoliť aj biele rukavice, prípadne béžové, šedé alebo hnedé. Pre dámy, ktoré sú menej konzervatívne sú v ponuke aj menej tradičné, niekedy až extravagantné farby, ako je olivová, červená, modrá alebo slivková. Pri výbere nezabudnite že veľmi dôležité je aby Vám rukavice správne sadli, pretože ruky vyzerajú [singlepic id=7517 w=320 h=240 float=right]pekne len v dobre “padnúcich“ rukaviciach, aj s toho dôvodu Vám BELLA ponúka možnosť výmeny veľkosti ak chcete spraviť radosť svojím blízkym a rukavice im darovať.

Veľmi vhodný darček pre pánov sú aj pánske tašky ktorých široký výber Vám predajňa môže ponúknuť. Účelnosť je najdôležitejším kritériom pri ponuke tašiek pre pánov. Či ide o aktovky, športové tašky alebo etue, sú vždy v kvalitnom koženom či látkovom prevedení. Bohaté vnútorné riešenia s množstvom oddelení, ale aj jednoduchšie typy pre praktických pánov.

Tašky nájdete v klasickom čiernom alebo hnedom prevedení, ale aj v melírovaných hnedých a červenohnedých odtieňoch. Popri klasických pevných aktovkách je veľký výber aj tašiek cez plece, ktoré sú v univerzálnom športovo-elegantnom prevedení.

Reklama

[singlepic id=7511 w=320 h=240 float=left]Pánske etué je kožená miniaktovka s pásikom pre prípadné uchytenie na zápästie alebo s uškom pre uchytenie do dlane.  Pánske etue sú vhodné pre nosenie všetkých užitočných a potrebných vecí dennej potreby mužov (peňaženka, doklady, mobilný telefón, kľúče…) v prípade, že aktovka svojou veľkosťou nieje práve príliš praktická alebo vhodná.

Kožu nikdy nevystavujte pôsobeniu rozpúšťadiel a chráňte ju pred pôsobením silných zdrojov svetla. Okrem toho by ste navlhnutú kožu nikdy nemali vystavovať sálavému teplu – najlepšie je nechať ju voľne uschnúť. Impregnácia kože zabráni vytváraniu škvŕn od vody a čiastočne zabraňuje aj vsakovaniu nečistôt do kože

Viac sa dozviete na www.bellakabelky.sk alebo priamo v predajni BELLA – svet kabeliek na Nálepkovej ulici (staré trhovisko – polyfunkčńy dom Cylinder) v Piešťanoch.

Teraz malý testík:

Kožené výrobky pri premočení vodou necháme:

a) Voľne usušiť

b) Umiestnime na radiátor.

Jeden(a) z čitateľov, ktorý správne odpovie, získa dámsky šál alebo šatku podľa vlastného výberu.

Odpovede posielajte do 8. decembra 2010 na adresu redakcia@pnky.sk.

BONUS pre tých čo boja, že nič nevyhrajú:

Každý čitateľ internetového portálu PN-ky.sk má v predajni BELLA – svet kabeliek automaticky zľavu 5% – stačí ak predavačke pri nákupe poviete, že Nás čítate!

Zľavy sa nedajú kombinovať.

Autor: PR

[nggallery id=310]

Populárne články