Connect with us

Reklama

Mokré kožené rukavice neklaďte na radiátor

Published

on

Reklama

Rukavice sú neodmysliteľnou súčasťou jesenného a zimného oblečenia pričom kvalitná koža Vám zabezpečí maximálny komfort. V predajni BELLA – svet kabeliek si môžete okrem iného vybrať práve zo širokej ponuky dámskych a pánskych kožených rukavíc. Tento elegantný, pohodlný a taktiež veľmi účelný doplnok by nemal chýbať v žiadnom ženskom či pánskom šatníku.

[singlepic id=7513 w=320 h=240 float=left]Rukavice sa vyrábajú v rôznych variantoch, či už bez podšívky alebo s podšívkou ktoré sú na zimu vhodnejšie. Na výber máte taktiež mnoho strihov a farieb. Veľmi pekné sú rukavice s vykrojenými časťami, napríklad vykrojenie pri zápästí či dierkované. Už tradične aj pri kožených rukaviciach vládne čierna farba. Netreba sa diviť, veď je to univerzálna farba, ktorá sa hodí ku všetkému a zároveň nie je háklivá na špinu. Ak však uprednostňujete svetlé kombinácie oblečenia, môžete si zvoliť aj biele rukavice, prípadne béžové, šedé alebo hnedé. Pre dámy, ktoré sú menej konzervatívne sú v ponuke aj menej tradičné, niekedy až extravagantné farby, ako je olivová, červená, modrá alebo slivková. Pri výbere nezabudnite že veľmi dôležité je aby Vám rukavice správne sadli, pretože ruky vyzerajú [singlepic id=7517 w=320 h=240 float=right]pekne len v dobre “padnúcich“ rukaviciach, aj s toho dôvodu Vám BELLA ponúka možnosť výmeny veľkosti ak chcete spraviť radosť svojím blízkym a rukavice im darovať.

Reklama

Veľmi vhodný darček pre pánov sú aj pánske tašky ktorých široký výber Vám predajňa môže ponúknuť. Účelnosť je najdôležitejším kritériom pri ponuke tašiek pre pánov. Či ide o aktovky, športové tašky alebo etue, sú vždy v kvalitnom koženom či látkovom prevedení. Bohaté vnútorné riešenia s množstvom oddelení, ale aj jednoduchšie typy pre praktických pánov.

Tašky nájdete v klasickom čiernom alebo hnedom prevedení, ale aj v melírovaných hnedých a červenohnedých odtieňoch. Popri klasických pevných aktovkách je veľký výber aj tašiek cez plece, ktoré sú v univerzálnom športovo-elegantnom prevedení.

Reklama

[singlepic id=7511 w=320 h=240 float=left]Pánske etué je kožená miniaktovka s pásikom pre prípadné uchytenie na zápästie alebo s uškom pre uchytenie do dlane.  Pánske etue sú vhodné pre nosenie všetkých užitočných a potrebných vecí dennej potreby mužov (peňaženka, doklady, mobilný telefón, kľúče…) v prípade, že aktovka svojou veľkosťou nieje práve príliš praktická alebo vhodná.

Kožu nikdy nevystavujte pôsobeniu rozpúšťadiel a chráňte ju pred pôsobením silných zdrojov svetla. Okrem toho by ste navlhnutú kožu nikdy nemali vystavovať sálavému teplu – najlepšie je nechať ju voľne uschnúť. Impregnácia kože zabráni vytváraniu škvŕn od vody a čiastočne zabraňuje aj vsakovaniu nečistôt do kože

Viac sa dozviete na www.bellakabelky.sk alebo priamo v predajni BELLA – svet kabeliek na Nálepkovej ulici (staré trhovisko – polyfunkčńy dom Cylinder) v Piešťanoch.

Teraz malý testík:

Kožené výrobky pri premočení vodou necháme:

a) Voľne usušiť

b) Umiestnime na radiátor.

Jeden(a) z čitateľov, ktorý správne odpovie, získa dámsky šál alebo šatku podľa vlastného výberu.

Odpovede posielajte do 8. decembra 2010 na adresu redakcia@pnky.sk.

BONUS pre tých čo boja, že nič nevyhrajú:

Každý čitateľ internetového portálu PN-ky.sk má v predajni BELLA – svet kabeliek automaticky zľavu 5% – stačí ak predavačke pri nákupe poviete, že Nás čítate!

Zľavy sa nedajú kombinovať.

Autor: PR

[nggallery id=310]

Populárne články