Úvod PR Články Upravené a krásne nohy v lete, docielite starostlivosťou v zime

Upravené a krásne nohy v lete, docielite starostlivosťou v zime

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Starostlivosť o pokožku nôh je v zime rovnako dôležitá, ak nie dôležitejšia, ako v lete. Nosenie uzavretých topánok, chlad a suchý vzduch môžu spôsobiť nepríjemné problémy, ktoré môžu vyústiť až v obťažujúce kožné choroby. Preto sa oplatí nájsť si aj v zime čas na pedikúru a venovať svojim nohám starostlivosť, ktorú si zaslúžia. Navštívte profesionálny salón Štúdio Kamila, ktorý vám poskytne širokú škálu procedúr, či suchú alebo wellness pedikúru, ale tiež zábaly, masáže a samozrejme včasnú diagnostiku možných problémov, ako aj ich správne riešenie 무한도전 473회 다운로드. Blízkym môžete tiež dopriať vianočný darček v podobe poukážky.

10487356_689250141112640_5769836762195044999_n

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Rad ľudí považuje pedikúru a starostlivosť o pokožku nôh za čisto letnú záležitosť. Počas letných mesiacov totiž nohy ukazujeme v sandáloch a otvorených topánkach, preto je im treba venovať náležitú starostlivosť, aby nerobili hanbu, ale zdobili 젠 메이트 다운로드. Počas zimných mesiacov, kedy dolné končatiny schovávame v ponožkách a teplých topánkach, sa pedikúra môže zdať zbytočným luxusom a stratou času. Práve v zime je však veľmi dôležité nezanedbávať nohy, pretože v teplej obuvi im hrozí zvýšené potenie. Ak nechcete mať problém s plesňovými infekciami, mozoľmi na pätách či zarastenými nechtami, starajte sa o vaše nohy aj počas chladných mesiacov website.

Suchá pedikúra – je šetrnou metódou pedikúry, kde sa pomocou vysokootáčkového prístroja odstraňuje zrohovatená pokožka. Táto metóda spomaľuje proces vytvárania hrubej pokožky a dokáže pomôcť aj pri zarastených nechtov a je bezbolestná.

Wellness pedikúra – poskytuje nohám absolútny relax – patrí k tomu perličkový kúpeľ, peeling na nohy, odstránenie zhrubnutej pokožky, masáž a nakoniec maska na chodidlá 1987 free download.

Súčasťou starostlivosti by v zime malo byť aj každodenné používanie kvalitných krémov na nohy, ako aj používanie antibakteriálneho spreja proti poteniu nôh. Ten pomáha predchádzať zapareniam nôh v topánkach, následným kožným problémom a v neposlednom rade aj nepríjemnému zápachu nôh a topánok 윈도우 10 아이튠즈 다운로드.

10456808_689249767779344_7630686557426463725_n

Pár tipov na čo nezabúdať v zime.

Nešetrite na zimnej obuvi.
Kvalitná zimná obuv je iste investíciou, ktorá sa oplatí a na ktorej by sa nemalo šetriť 멜론 차트 top 100 다운로드. Vyššia čiastka, ktorú zaplatíte za pevné topánky od renomovaného výrobcu, sa vám vráti hneď niekoľkokrát: vaše nohy vám poďakujú za pohodlie, ušetríte čas aj nervy nutné k reklamácii lacných topánok, ktoré dlho nevydržia, a získate obuv, ktorá bude slúžiť niekoľko sezón a nebude po prvej zime na odpis. Zimná obuv by mala byť vode odolná, túto vlastnosť ešte po zakúpení podporte ošetrením impregnačným sprejom. Pri skúšaní myslite na to, že zimné topánky je lepšie voliť o kúsok väčšie, aby vás neoziabali nohy usim. Voľte topánky s dôkladným vnútorným zateplením. Kupujte najlepšie kvalitné kožené topánky, ktoré umožnia nohám dýchať. Kožené topánky sú najpoddajnejšie, prsty sa vzájomne netlačia a nohy sa v nich tak nepotia.

Vyberajte správne ponožky.
Ponožky v zime príliš neukazujeme, tak sa ponúka myšlienka, že by sa na nich dalo ušetriť 유니클로 화면보호기 다운로드. Lenže lacné ponožky z tržnice sa prezradia už po pár vypraniach dierami na špičkách či pätách alebo uvoľnenou gumičkou lemu. Kvalitné ponožky s vysokým obsahom bavlny chránia nohy pred chladom, odreninami a izolujú ich od topánok. Na zimu vyberajte radšej vyššie, ktoré nohy ochránia pred vetrom. Samozrejmosťou by malo byť, že ponožky každý deň vymieňame. V prípade vyššej potivosti nôh a potreby potom môžeme meniť ponožky aj častejšie Nero BurningRom 7 download.

Držte nohy v teple.
„To chce pokoj a nohy v teple,“ hovorí nesmrteľná hláška. Nesmejte sa, studené nohy môžu byť príznakom nedostatočného prekrvovania končatín a dokážu pekne potrápiť. Bývajú problémom hlavne u dievčat a žien. Predchádzať im môžete napr. pravidelným pohybom, ktorý prekrvenie podporuje. „ Pokiaľ potrebujete nohy rýchlo zahriať, napustite si vaňu či umývadlo teplou vodou a nohy desať minút máčajte Sudden Strike 2. Môžete dopúšťať teplú vodu a k rýchlejšiemu prekrveniu pridať na dno kúpeľa sklenené guľôčky a nohy o ne masírovať,“ radí Lenka Hronová z Glasscare. Potom nohy namažte krémom, oblečte do teplých ponožiek a najlepšie schovajte pod perinu.

Hygiena je základ.
To, že si musíme pravidelne umývať ruky a čistiť zuby, je pre nás už samozrejmosťou. Rovnakú starostlivosť by sme ale mali venovať aj svojim dolným končatinám, ktoré nás spoľahlivo a ochotne nosia. Preto by sme ich po celodennej záťaži, kedy boli zavreté v úzkych topánkach a vystavené chladu vonku aj teplu v prekúrenej kancelárii, mali dať do poriadku. Každodenné umývanie nôh je nevyhnutnou súčasťou hygieny, ktorá pomáha predchádzať nepríjemným plesňovým ochoreniam. Po umytí nohy osušte ručníkom a nezabúdajte ani na medzery medzi prstami.

DOPRAJTE BLÍZKYM UŽITOČNÝ DARČEK

12032939_906041876100131_6102538489098037964_n[1]Potešte svoju polovičku či rodičov pod stromčekom Darčekovým poukazom zo Štúdia Kamila. Zakúpiť môžete buď priamo poukaz na konkrétne ošetrenie, alebo na poukaz sumu peňazí, kde si procedúry vyskladá obdarovaný.

Štúdio Kamila

Kuzmányho 3
Piešťany
0919 412 152

-PR-

REKLAMA