Connect with us

Aktuality

Vyhrajte vo Vianočnej bowlingovej súťaži

Published

on

Reklama
Reklama

Príďte si zahrať bowling do Victoria Bowling Center v Piešťanoch od 16. novembra do 18.decembra a vyhrajte Vianočnej súťaži. Za každý vstup počas tohto obdobia dostanete jeden jeden žetón. Čím viac budete chodiť hrať, tým viac žetónov získate a máte väčšiu šancu vyhrať.
vian sut kuponKaždý žetón, ktorý získate, označte menom a kontaktom. Následne ho hoďte do osudia v centre a potom už stačí iba veriť, že práve na vás sa usmeje šťastie. Záverečné žrebovanie sa uskutoční 19. decembra.

Víťaz sa môže tešiť na poukážku na 15 hodín bowlingu v hodnote 210 eur. Druhý získa kartón šampanského.

 

Využite výhodnú novembrovú akciu!

Bowling centrum Victoria v Piešťanoch pripravilo pre domácich i hostí na november akciové ceny prenájmu dráh. Pondelok až stredu celý deň a vo štvrtok až nedeľu do 17:00 h zaplatíte za dráhu iba 10 eur. Vo štvrtok až nedeľu po 17:00 h je cena 12 eur.

Reklama

Zahrať si môžete na jednej z ôsmich plneautomatizovaných dráh svetoznámej americkej značky Brunswick. Okrem bowlingu si v centre môžete dopriať i biliard a elektronické šípky.

V prípade záujmu vás základy hry, správny postoj a pohyb naučí profesionálny tréner. Ak vás bowling chytí za srdce, môžete sa stať členom bowlingového klubu a možno raj aj majstrom ligy.TH_20080523_3695-1600

V centre je k dispozícii kaviareň a bar ponúkajúce najrozmanitejšie druhy nápojov, osviežujúce, energetické, či miešané… Dajte si pauzu a pozvite priateľov na drink.

Ďalšie priestory, ktoré môžete využiť, sú reštaurácia s kapacitou 45 osôb a VIP salón
s kapacitou 25 osôb pre uzavretú spoločnosť. Spojte príjemné s užitočným – pracovné stretnutie s obedom a na záver firemný turnaj. V Bowling centre Victori pre vás pripravia program podľa vašich predstáv.

Viac informácií na www.bowlingpiestany.sk.

PR

Populárne články