Connect with us

Novinky

Tanečné kurzy pod vedením Bašky

Published

on

Reklama

Tanec je najprirodzenejší pohyb, prostredníctvom ktorého sa učíme vnímať naše telo a emócie. Zároveň je to zábava, energia a relax. Tanec nepozná hranice a je vhodný pre všetkých. Poďte si aj vy zatancovať s Baškou.

Obľúbený a vyhľadávaný je kurz Latino pre ženy. Určený je pre ženy, ktoré majú záujem o tanec, no vždy mali problém s tým, že nemali tanečného partnera. Tanec je pohyb, cez ktorý si žena dokáže uvedomovať svoju prirodzenú eleganciu a temperament zároveň. Tancuje sa sólo a náročnosť sa prispôsobuje tomu, aký level kurzu si vyberiete.

Momentálne sa otvára začiatočnícky kurz a kurz pre mierne pokročilé. Na kurz chodia ženy všetkých vekových kategórii, čo znamená, že nie je ohraničený vekom.

Reklama


V poslednej dobe je rozšírený a populárny svadobný tanec. Vyučuje sa formou individuálnych lekcií. Choreografia je jedinečná, stavaná presne na mieru a náročnosť sa taktiež prispôsobuje požiadavkám svadobného páru. Je len na nich, aký typ tanca si vyberú.

„Veľakrát po skončení lekcie ľudí nespoznávam, pretože z nich vyžaruje úplne iná energia ako tá, s ktorou prichádzali. Učiť ľudí tancovať je pre mňa krásna a naplňujúca práca. Sama sa nechávam „nakaziť“ tou pozitívnou energiou!“ pozýva všetkých na parket tanečná lektorka Barbora Budošová.

Reklama

Kto je Baška?

Barbora Budošová má 20 rokov a tancu  sa aktívne venovala od ôsmich rokov. Počas  tanečnej kariéry so svojim tanečným partnerom dosiahli veľa úspechov. Boli   členmi SZTŠ a doma i v zahraničí   získali mnoho finálových umiestnení. Najväčším úspechom je titul vicemajtrov Slovenskej republiky v štandartných tancoch v juniorskej kategórii. Tanec miluje a je neoddeliteľnou súčasťou jej života. Preto by   rada túto vášeň a radosť s vami zdieľala na svojich tanečných kurzoch.

Viac informácií o tanečných kurzoch nájdete na www.tanecsbaskou.sk.

PR

Populárne články