Connect with us

Novinky

Straty a nálezy? Nestraťte letné opálenie!

Published

on

Reklama
Reklama

Leto končí, dni sú kratšie. Opálené telo predstavuje vitalitu a pôsobí atraktívne. Nevzdávajte sa ho!

Opaľovanie v soláriu prispieva k zvýšenej odolnosti voči infekčným chorobám, má pozitívny vplyv na vegetatívny nervový systém. Podporuje tiež kyslíkovú výmenu a metabolizmus minerálnych látok, posilňuje ukladanie vápnika v kostiach. V neposlednom rade sa pri pobyte v soláriu tvorí životne dôležitý vitamín D3. Body fitness & solárium Piešťany ponúka dve horizontálne solária Luxura X10 a jedno vertikálne Luxura V7.

Luxura X10

Luxura X10 je jednoznačne najsofistikovanejší výrobok v rade Luxura solárií. Kombinácia atraktívneho designu a vysokej výkonnosti vám ponúka fenomenálny zážitok z opaľovania. Luxura X10 prichádza v atraktívnej farebnej škále Kryštálová Biela, Perlovo Biela, a Arktická Modrá. Neodoláte ani našej špeciálnej edícii X10 Admoresphere. Špeciálna edícia X10 Admoresphere je jedinečná funkciou Ambient FlowLight s 15 programami krásnych farebných svetelných efektov alebo možnosťou 30 nepretržitých farieb ktoré môžete meniť presne ako sa vám páči. Táto edícia je sofistikovaná a neodolateľná. Zaľúbite sa na prvý pohľad!

Reklama

Luxura V7

S Luxurou V7 Hapro rozvinulo riešenie pre vysoko náročné požiadavky. Dizajnéri Hapra vedia presne čo sa od nich očakáva. Vďaka delenému systému otvárateľných dverí je umožnený pohodlný vstup a zároveň sa šetrí miesto potrebné pre umiestnenie. Podsvietená pevná podlaha je vyrobená z vysokokvalitného materiálu, na ktorom stojí zákazník bezpečne a komfortne. Displej je veľmi jednoduchý, nemusíte vôbec rozmýšľať nad tým, k čomu ktoré tlačítko slúži. Luxura V7 má 48 2-metrových trubíc (pri XLC verzii s opaľovačom tváre). Taktiež si môžete zvoliť možnosť s X-sens (rozprašovanie vône počas opaľovania). V ponuke sú Citrus, Exotic alebo Ocean. Luxura V7 je obzvlášť jednoduchá na servis, acrylová doska sa dá ľahko odstrániť. Opaľovanie v Lumine V-class je skutočným zážitkom.

Kompletné informácie nájdeš na www.solariumpiestany.sk.

 

XBody fitness & solárium

Dominika Tatarku 4431/3, Piešťany 92101

Tel: +421 944 440 340

PR

Populárne články