Connect with us

Reklama

Stavhit zahajuje stavebnú sezónu ako prvý

Published

on

Reklama

Odborníci na zateplovanie oznamujú, že vďaka priaznivému počasiu začína nová stavebná sezóna. Po miernej zime rozbieha spoločnosť Stavhit nové projekty, pokračuje v určovaní trendov a naďalej chce podporovať zamestnanosť v regióne.

[singlepic id=51932 w= h= float=right]Minulý rok bol náročný, kvôli počasiu sa začínalo veľmi neskoro, ale napriek tomu sme úspešne dokončili množstvo projektov a zaznamenali 100 % nárast obratu,“ hovorí konateľ spoločnosti Stavhit Samuel Žák a dodáva: „Naším záväzkom na tento rok je ďalší rast a ešte viac spokojných zákazníkov.“

Reklama

Prispeje k tomu podľa jeho slov aj priaznivé počasie. Prípravy na prvé stavby už totiž prebiehajú a ich realizácia štartuje v najbližších dňoch. Stavhit je tak prvou firmou v našom regióne, ktorá začína v novej sezóne zateplovať bytové domy a polyfunkčné budovy.

[singlepic id=51933 w= h= float=right]Vďaka tomu môže aj tento rok udávať nové trendy v dizajne a technológii zateplovania, ktoré ľuďom šetrí peniaze a zvyšuje kvalitu ich bývania. Odborníci z firmy dokážu pomôcť aj s vybavením príspevku zo Štátneho fondu rozvoja bývania a znížiť tak investorom náklady.

Reklama

Pre konateľa je pritom veľmi dôležitá podpora zamestnanosti v regióne. Stavhit je jednou z mála podobných firiem, ktoré uprednostňujú priamy zamestnanecký pomer. Firma sa preslávila aj vďaka podpore športu, keď sa stala hlavným partnerom hokejového tímu ŠHK 37 Piešťany, ale stála aj pri znovuzrodení regionálnej súťaže krásy Miss Piešťany.

„Tešíme sa na novú sezónu, ďalšie výzvy a zaujímavé projekty,“ uzavrel Samuel Žák a vyjadril prianie, aby bol nasledujúci rok pre firmu Stavhit a jej partnerov rovnako úspešný ako ten minulý.

-inzercia-

Populárne články