Connect with us

Reklama

Staňte sa aj vy novinárom – vase.pnky.sk

Published

on

Reklama

Projekt vase.pnky.sk prináša aktuálne informácie z Piešťan a širokého okolia. To znamená od Trnavy, cez Nové Mesto nad Váhom až po Topoľčany,  s centrom v Piešťanoch. Je to však na vás, čitateľoch, aký bude aktuálny, pretože správy si tvoríte sami a môžete sa tak na chvíľu stať novinárom.

[singlepic id=2463 w=400 h=400 float=center]Ak máte chuť pričuchnúť k novinárskemu remeslu a máte informáciu, ktorá by mohla zaujímať ostatných, využite možnosť, ktorú vám webstránka vase.pnky.sk ponúka. O čom písať? O všetkom čo vás teší, trápi, zaujíma, či povedzme rozčuľuje. Pokojne môžete písať o svojich zážitkoch so susedmi, o ústretovosti, či neústretovosti úradníkov, o výsledkoch vášho športového klubu, o podujatí, ktoré organizujete. O kultúrnej akcii, na ktorú chcete iných pozvať, o tom ktorý remeselník vám dobre a za slušný peniaz vymaľoval byt. Kreativite sa medze nekladú.  Podmienkou pre úspešné publikovanie je dodržiavanie základných etických princípov a  zákonov Slovenskej republiky, inak by boli vaše príspevky nezverejniteľné.

Reklama

Počítačovo zdatní záujemcovia o “novinárčenie” na portáli vase.pnky.sk sa môžu zaregistrovať prostredníctvom položky Registrácia v hornom menu na stránke vase.pnky.sk. Registráciou súhlasíte s podmienkami, ktoré si môžete prečítať TU. Po zaregistrovaní už pridávate článok podľa manuálu, ktorý nájdete TU. Všetky príspevky na stránku budú pridané až po schválení administrátorom. V prípade, že si netrúfate na samostatné pridávanie článkov a chceli by ste zverejniť svoj príspevok, stačí ak nám ho pošlete na email redakcia@pnky.sk. Zaslaním príspevku automaticky súhlasíte v vyššie uvedenými podmienkami.

Aby sme vás trošku motivovali, každý mesiac odmeníme príspevok, ktorý bude podľa našej redakcie najlepší, zaujímavou cenou od aktuálneho partnera portálu vase.pnky.sk. Najlepší z príspevkov za mesiac august získa poukážku na zhotovenie fotografií v hodnote 20 EUR v minilabe FOTOCOLOR, Teplická 35, Piešťany (vedľa Auparku). Vďaka vašej kreativite a nášmu partnerovi, tak môžete mať dovolenkové fotografie zadarmo :-).

Reklama

Populárne články