Connect with us

Reklama

Podnikatelia potrebujete lacnejšiu energiu? Navštívte kontraktačné dni spoločnosti Magna E.A.

Published

on

Reklama

Vo štvrtok a piatok 2. a 3. septembra 2010 sa od 9.00 do 17.00 h uskutočnia v Piešťanoch kontraktačné dni predajcu elektrickej energie a čoskoro aj plynu – spoločnosti Magna E.A.

[singlepic id=3360 w=320 h=240 float=left]Tím ľudí spoločnosti Magna E.A., ktorý sa stará o dodávku elektrickej energie pre mnohé slovenské firmy, inštitúcie a domácnosti, sa neustále rozrastá a momentálne má už cez dvadsať ľudí. Tak ako rastie počet zákazníkov, tak rastie aj počet pracovníkov, ktorí sa starajú o ich spokojnosť. Priestory na Winterovej ulici, v ktorých doposiaľ spoločnosť sídlila boli zrazu malé, a tak sa v júni presťahovala do väčších, v objekte piešťanského Auparku zo vstupom z Teplickej ulice.

Reklama

Kontraktačné dni, ktoré spoločnosť pripravuje tento týždeň, sú pozvánkou predovšetkým pre podnikateľov. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o vývoji cien na na trhu s elektrinou a plynom a získať bezplatné energetické poradenstvo, neváhajte prísť. Novým záujemcom pracovníci Magna E.A. promptne vypracujú ponuky a zmluvy na odber elektriny a plynu, súčasní odberatelia si môžu dohodnúť ceny pre roky 2011 a 2012.

Pre každého návštevníka je pripravený malý darček a taktiež možnosť zapojiť sa do súťaže o zaujímavé ceny.

Reklama

Kontraktačné dni spoločnosti MAGNA E.A. s.r.o. sa uskutočnia v jej priestoroch na adrese Nitrianska 18, v budove piešťanského Auparku, so vstupom z Teplickej ulice.

Kontakt:

MAGNA E.A. s.r.o.

Beethovenova 5

921 01 Piešťany

Tel: 033 79157 11

Fax: 033 7720732

www.magnaea.sk

Populárne články