Úvod Reklama Podnikatelia potrebujete lacnejšiu energiu? Navštívte kontraktačné dni spoločnosti Magna E.A.

Podnikatelia potrebujete lacnejšiu energiu? Navštívte kontraktačné dni spoločnosti Magna E.A.

REKLAMA
Skola Rakovice

Vo štvrtok a piatok 2. a 3. septembra 2010 sa od 9.00 do 17.00 h uskutočnia v Piešťanoch kontraktačné dni predajcu elektrickej energie a čoskoro aj plynu – spoločnosti Magna E.A Pdf immediately.

[singlepic id=3360 w=320 h=240 float=left]Tím ľudí spoločnosti Magna E.A., ktorý sa stará o dodávku elektrickej energie pre mnohé slovenské firmy, inštitúcie a domácnosti, sa neustále rozrastá a momentálne má už cez dvadsať ľudí 케이벤치 다운로드. Tak ako rastie počet zákazníkov, tak rastie aj počet pracovníkov, ktorí sa starajú o ich spokojnosť. Priestory na Winterovej ulici, v ktorých doposiaľ spoločnosť sídlila boli zrazu malé, a tak sa v júni presťahovala do väčších, v objekte piešťanského Auparku zo vstupom z Teplickej ulice 공사 지명원 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Knebl
Buenos pizza  burger

Kontraktačné dni, ktoré spoločnosť pripravuje tento týždeň, sú pozvánkou predovšetkým pre podnikateľov mall solution. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o vývoji cien na na trhu s elektrinou a plynom a získať bezplatné energetické poradenstvo, neváhajte prísť 민나노 일본어 다운로드. Novým záujemcom pracovníci Magna E.A. promptne vypracujú ponuky a zmluvy na odber elektriny a plynu, súčasní odberatelia si môžu dohodnúť ceny pre roky 2011 a 2012 when connected to php.

Pre každého návštevníka je pripravený malý darček a taktiež možnosť zapojiť sa do súťaže o zaujímavé ceny 윈도우 10 정품인증 다운로드.

Kontraktačné dni spoločnosti MAGNA E.A. s.r.o. sa uskutočnia v jej priestoroch na adrese Nitrianska 18, v budove piešťanského Auparku, so vstupom z Teplickej ulice swords and magic.

Kontakt:

MAGNA E.A. s.r.o.

Beethovenova 5

921 01 Piešťany

Tel: 033 79157 11

Fax: 033 7720732

www.magnaea.sk

REKLAMA