Úvod Komunálne voľby 2014 Stanislav Drabant: Zmena postoja k športu je potrebná

Stanislav Drabant: Zmena postoja k športu je potrebná

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mgr. Stanislav Drabant (26), politológ, kandidát na poslanca za Spoločne pre Piešťany, hlasovacie číslo 8, volebný obvod č Hangul Edition of Pokémon Heart Gold. 2

drabantSPPV prvom rade by som sa chcel úprimne poďakovať všetkým občanom Piešťan, ktorí mi svojim podpisom umožnili uchádzať sa o post poslanca v mestskom zastupiteľstve 학습 앱 다운로드. Dôvodom mojej kandidatúry je potrebná zmena postoja mesta k športu, či už rekreačnému alebo vrcholovému. Nie je predsa možné, aby športovým klubom, ktoré s hrdosťou reprezentujú mesto, boli hádzané polená pod nohy,  boli znevýhodnené na úkor iných tým, že za svoju reprezentáciu nevidia oporu mesta, ktoré by malo robiť všetko pre to, aby svojich reprezentantov malo v úcte a snažilo sa ich podporiť v ich aktivitách 웹사이트 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ako aktívneho športovca ma tento stav mrzí a budem sa ho snažiť zmeniť zo všetkých síl. Jednou z mojich priorít je práve zmena financovania športových klubov, navýšenie prostriedkov na rozvoj a podporu športu v Piešťanoch, počínajúc mládežou a umožnenie lepšieho prístupu rekreačným športovcom na športoviská v majetku mesta Piešťany 실버라이트 영상 다운로드. Zároveň však treba pracovať aj na ďalšom rozvoji cyklodopravy v meste, ktorá má v Piešťanoch, ako meste bicyklov, najväčší potenciál na prilákanie nových návštevníkov, a tým aj smerovanie k zlepšeniu služieb a rozvoju cestovného ruchu Download a cinema.

Viem, že tento cieľ nebude jednoduché naplniť, ale s pomocou Vás občanov sa o to budem pokúšať a pevne verím, že aj s úspešným koncom website image in bulk.

Stanislav Drabant

REKLAMA