Connect with us

Komunálne voľby 2014

Stanislav Drabant: Zmena postoja k športu je potrebná

Published

on

Reklama

Mgr. Stanislav Drabant (26), politológ, kandidát na poslanca za Spoločne pre Piešťany, hlasovacie číslo 8, volebný obvod č. 2

drabantSPPV prvom rade by som sa chcel úprimne poďakovať všetkým občanom Piešťan, ktorí mi svojim podpisom umožnili uchádzať sa o post poslanca v mestskom zastupiteľstve. Dôvodom mojej kandidatúry je potrebná zmena postoja mesta k športu, či už rekreačnému alebo vrcholovému. Nie je predsa možné, aby športovým klubom, ktoré s hrdosťou reprezentujú mesto, boli hádzané polená pod nohy,  boli znevýhodnené na úkor iných tým, že za svoju reprezentáciu nevidia oporu mesta, ktoré by malo robiť všetko pre to, aby svojich reprezentantov malo v úcte a snažilo sa ich podporiť v ich aktivitách.

Reklama

Ako aktívneho športovca ma tento stav mrzí a budem sa ho snažiť zmeniť zo všetkých síl. Jednou z mojich priorít je práve zmena financovania športových klubov, navýšenie prostriedkov na rozvoj a podporu športu v Piešťanoch, počínajúc mládežou a umožnenie lepšieho prístupu rekreačným športovcom na športoviská v majetku mesta Piešťany. Zároveň však treba pracovať aj na ďalšom rozvoji cyklodopravy v meste, ktorá má v Piešťanoch, ako meste bicyklov, najväčší potenciál na prilákanie nových návštevníkov, a tým aj smerovanie k zlepšeniu služieb a rozvoju cestovného ruchu.

Viem, že tento cieľ nebude jednoduché naplniť, ale s pomocou Vás občanov sa o to budem pokúšať a pevne verím, že aj s úspešným koncom.

Reklama

Stanislav Drabant

Populárne články