Connect with us

PR Články

Rozdiely v teplotách narastajú, hlava však bolieva menej

Áno, už máme za sebou prvé letné dni s teplotami vysoko nad 25 stupňov. A to je ten správny čas, kedy môžete vyskúšať a naplno si užiť pobyt v kryokomore. Znie to neuveriteľne – vo vnútri kryokomory dosahuje teplota mínus 110 stupňov.

Published

on

Reklama
Reklama

Netreba sa však báť, nie je to nič, čo by sa nedalo zvládnuť, stačí sa uvoľniť. Určite budete veľmi prekvapení jej účinkami. A pritom vám stačí byť vo vnútri 2-3 minútky.

Naši klienti Janko a Milka z Piešťan

Kryokomora v regeneračnom centre LINEA na Lodenici v Piešťanoch funguje už 4. rok. Získala si mnohých klientov a ich hlavná sezóna začína práve teraz na jar. Medzi pravidelných návštevníkov kryokomory na LINEA patrí aj manželský pár Milka a Janko z Piešťan. Za manželov – ako to býva zvykom – prehovorila pani Milka 😊: „Najviac sa nám páči, keď vyjdeme z kryokomory a pociťujeme silný blahobyt. Pomáha nám to na kĺby a bolesti hlavy, ktorými trpíme. Odporúčame mladým či starým.“

Regeneračné centrum Linea v Piešťanoch na Lodenici

Odborné štúdie aj skúsenosti našich klientov potvrdzujú priaznivý účinok kryoterapie pri liečbe bolestivých stavoch chrbtice, kĺbov, svalov, šliach a pri reumatických ochoreniach. Frekvencia výskytu bolesti hlavy a migrén sa pôsobením extrémne nízkych teplôt minimalizuje. Kryoterapia navracia našim klientom hybnosť, flexibilitu, silu a znižuje zápaly v tele, takže sa im skutočne na dlhý čas uľaví.

Ako hovorí klasik, lepšie je raz vyskúšať, ako sto krát čítať. Teraz máte jedinečnú príležitosť: v máji máte prvý vstup zdarma – a to pre každého. Nič si nemusíte priniesť, len sa objednať a prísť. Doprajte si jedinečný zážitok a objavte cestu k úľave a dokonalej regenerácii. Veď predsa cesta je cieľ a cieľ je cesta.

Reklama

Kde nás nájdete….? Regeneračné centrum LINEA, Rekreačná 17 Piešťany. Objednajte sa prosím na: 0948 602 702. Nezabudnite – teraz prvý vstup zdarma.

PR

Populárne články