REKLAMA
Skola Rakovice

Piešťany sú príjemným miestom na život. Svedčí o tom množstvo realitných projektov ponúkajúcich bývanie v kúpeľnom meste. Ak aktuálne hľadáte svoj nový byt, určite neprehliadnite projekt Mlyny 9월 모의고사 다운로드. Bytový komplex vzniká na Hurbanovej ulici prestavbou bývalej administratívnej budovy. Na piatich podlažiach ponúka 2 a 3-izbové byty s parkovacím miestom v cene bytu Son's Three-Year-Old 5.

Lokalita je situovaná blízko centra mesta, pričom v pešej dostupnosti sú obchodné centrá, autobusová a vlaková stanica, i materské a základné školy 강남구청 인강 다운로드. Autom sa dostanete na diaľnicu za dve minúty a ani pri príjazde nezostanete v žiadnej zápche. Jednosmerná ulica zaručuje tichú lokalitu s minimálnym počtom áut Standing Egg Confession. To všetko v kombinácii s dostatočným počtom parkovacích miest pre vlastníkov bytov vytvára ideálny priestor pre bývanie v Piešťanoch. V lokalite areálu bývalých mlynov ide o prvý projekt určený na bývanie, postupne však budú pribúdať ďalšie, kedže pri zmenách územného plánu bolo schválené využitie lokality aj na plochy bývania 최신곡 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza 2021

„Bytový dom bol navrhnutý tak, aby spĺňal vysoký štandard bývania a to za prijateľnú cenu pre ľudí, ktorí o takomto bývaní snívajú music songs. Ku každému bytu prislúcha predzáhradka, nadštandardný balkón alebo terasa pre zvýšenie pohody bývania. Dokonalý komfort bývania zabezpečí aj dostatočný počet parkovacích miest 솔리드웍스 도면 템플릿 다운로드. V cene je zahrnuté štandardné vybavenie ako obklady, dlažby, podlahy a podobne, avšak klient si má možnosť vybrať medzi štandardným vybavením a vlastným nadštandardom,“ približuje projekt Mlyny Stanislav Pollák zo spoločnosti HP ESTATE, ktorá je jeho realizátorom your iTunes computer.

Pôvodný vzhľad objektu

Investor začal s realizáciou projektu v tomto roku, keď na jeho začiatku získal objekt do svojho vlastníctva Morningstar. Nasledovalo spracovanie štúdie prestavby administratívnej budovy na byty a získanie súhlasných stanovísk potrebných inštitúcií. V máji požiadal investor o vydanie územného rozhodnutia English egg download. V októbri získal stavebné povolenie na kanalizáciu a v novembri tiež na parkovisko a samotnú prestavbu. Aktuálne sú práce v plnom prúde, keď po vyčistení objektu nasledovali búracie práce a momentálne sa budujú nové priečky.

Pre zabezpečenie komfortu bývania bude v objekte postavený výťah. Každý byt je vybavený podlahovým vykurovaním a predpripravený na inštaláciu klimatizácie. Noví majitelia isto ocenia aj veľkometrážne okná, ktoré dodávaju bytu moderný vzhľad a dostatok svetla. Benefitom budú tiež nízke mesačné prevádzkové náklady náklady pohybujúce sa do 100 €.

Viac informácií získate na www.mlyny.eu.

PR

REKLAMA