Úvod Bývanie a Reality Používanie QR kódov pri čítaní mesačníka Bývanie a Reality

Používanie QR kódov pri čítaní mesačníka Bývanie a Reality

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

QR kód je dvojrozmerný čiarový kód, ktorý vyvinula japonská spoločnosť v roku 1994. Skratka „QR“ [kjú ár] pochádza z anglického označenia Quick Response (Rýchla reakcia) 당나귀 p2p 다운로드.

Princíp použitia spočíva v tom, že QR kód vytlačený na papieri sa zosníma fotoaparátom Only download. Softvér v mobilnom telefóne či tablete následne dekóduje informáciu obsiahnutú v kóde a prenesie užívateľa na konkrétnu web stránku. QR kód sa postupne stáva štandardom a mnohé mobilné telefóny so vstavaným fotoaparátom majú aplikáciu na čítanie týchto kódov už predinštalovanú 어도비 애프터 이펙트 다운로드.

Ak tomu tak nie je, jednoducho si môžete stiahnuť jednu z mnohých aplikácií cez “Google Play” v mobilnom telefóne alebo tablete, ktorý používa systém Android Paint. Zariadenia ako iPhone, iPad alebo iPod touch, majú fotoaparát schopný automaticky QR kódy rozpoznať bez nutnosti inštalácie spomínanej aplikácie chrome 구버전 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
QR kódy – výhody používania

– v priebehu pár sekúnd sa dostanete na web stránku realitnej kancelárie alebo inej firmy

– ak sú QR kódy použité pri konkrétnych nehnuteľnostiach či produktoch, jednoduchým zosnímaním kódu fotoaparátom ste presmerovaný na konkrétnu ponuku obsahujúcu viac fotografií a informácií o nehnuteľnosti či produkte

– v prípade, že sa vám nechce listovať časopis v jeho papierovej forme, načítaním kódu z titulnej strany časopisu sa rýchlo dostanete k digitálnej verzii aktuálneho čísla Bývanie a Reality Hot body download.

Veríme, že postupná aplikácia QR kódov sa stane užitočným prepojením medzi tlačeným formátom Bývanie a Reality a digitálnym obsahom na web stránkach našich partnerov centos iso 다운로드.

Aktuálne číslo mesačníka Bývanie a Reality nájdete tu:

Ak chcete každý mesiac dostávať tzv 제인 도 다운로드. zajtrajšie noviny – odkaz na digitálnu verziu nového čísla Bývanie a Reality emailom a to s jednodňovým predstihom pred jeho tlačenou verziou, zadajte svoju emailovú adresu do formulára na stránke:

http://www.effective.sk/byvanie-a-reality

Vaša emailová adresa bude použitá výhradne pre zasielanie odkazu na digitálnu verziu najnovšieho čísla Bývanie a Reality 교육 동영상 다운로드.

PR  Ilustr. foto: Mitya Ivanov / Unsplash

REKLAMA