Úvod Kultúra Hudobný velikán Rišo Müller zavíta do Smoleníc

Hudobný velikán Rišo Müller zavíta do Smoleníc

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Richard Müller je jeden z mála slovenských muzikantov, ktorý dokáže osloviť mladšie aj skúsenejšie publikum. Okrem talentu má totiž výnimočnú osobnosť a aj vďaka jeho úprimnosti k fanúšikom sú jeho koncerty nezabudnuteľné 프렌즈 전시즌 다운로드. Tešíme sa, že táto hudobná legenda prijala pozvanie vystúpiť v rámci festivalu Smolenické kultúrne leto Download avplayer. Čarovné prostredie šľachtického zámockého parku rozozvučí svojim hlasom už 9. júna.

Koncert sa uskutoční na špeciálnom mieste, v prírodnom amfiteátri pod hradbami Smolenického zámku 패션시티 mr 다운로드. Jedinečná akustika tohto miesta v spojení s dychom histórie posunie tento hudobný zážitok na úplne inú úroveň. Návštevníci si spolu s niekoľkonásobným Zlatým Slávikom zaspievajú notoricky známe hity, no tiež jeho novšie diela 해피 메리 다운로드. Rišo Müller je unikátny hudobník, ktorý svoj repertoár neustále dopĺňa o nové piesne, alebo originálne úpravy tých starších. Staňte sa súčasťou tohto výnimočného hudobného zážitku, alebo ho doprajte svojim blízkym Markdown Editor. Do konca marca, alebo na prvých päťsto vstupeniek, platí zvýhodnená early bird ponuka. Lístky je možné zakúpiť na Predpredaj.sk hand simulator 다운로드.

Smolenické kultúrne leto je rodinným festivalom

Smolenické kultúrne leto je projekt, ktorý dodáva čarovnému prostrediu Malých Karpát celkom nový rozmer pads 9.3 다운로드. Teší nás, že pri rozprávkach, príjemnej hudbe a vôňach dobrého jedla sa tu môžu stretávať susedia, známi aj návštevníci zo širokého okolia 사랑의 불시착 1화 다운로드. Veľmi radi takto prinášame náš kúsok k tomu, aby Smolenice každé leto ožívali v tónoch lokálneho rodinného festivalu. Také je Smolenické kultúrne leto 바이오쇼크 다운로드!

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Nie je však len o rozprávkach, zábave a hudobných zážitkoch. Skutočný zmysel nám tento projekt dáva nielen pri pohľade na spokojných návštevníkov… ale keď môžeme navyše pomôcť aj dobrej veci 샵캐스트 다운로드. Preto tento rok venujeme 2% z ceny každého predaného lístka na päticu našich podujatí na liečbu malej Emky Krajčírovej. Na mieste sa tiež môžete tešiť na Kreatívny kútik Nadácie Adeli a projektu Hendikup. Príďte sa s nami zabaviť do Smoleníc a prispejte tým aj na dobrú vec!

TS

REKLAMA