Connect with us

Reklama

Posledné voľné byty v Trebaticiach

Published

on

Reklama

Druhá bytovka v Trebaticiach s bytmi do osobného vlastníctva je pred dokončením hrubej stavby. Investor podobne ako minulý rok dodrží termín dokončenia výstavby – jeseň tohto roka. O nové byty v Trebaticiach je veľký záujem. Z 11 bytov je už v tomto momente predaných sedem. K dispozícii zostali len posledné 4. Byty v prvej bytovke sa minulý rok vypredali ešte pred jej kolaudáciou. Podobný scenár vzhľadom na kvalitu prevedenia stavby, lokalitu a ceny bytov očakáva zástupca investora Marcel Gono aj v tomto roku.

[singlepic id=14044 w=320 h=240 float=left]Kúpa bytu v Trebaticiach je spojená s viacerými zaujímavými a neštandardnými výhodami pre kupujúceho. Ten získava bonus na nákup elektra v predajni DOMOSS, poistenie kúpeného bytu zadarmo, kvalitnú saunu na prízemí bytovky. Tá bude slúžiť iba 11 majiteľom zakúpených bytov. Vysokým štandardom sú aj dostatočne veľké balkóny, pivničné priestory ku každému bytu a vlastné parkovacie miesto, všetko samozrejme v cene bytu. Každého obyvateľa určite potešia nízke prevádzkové náklady na teplo a ohrev teplej vody. Každý byt má svoj vlastný kotol a vlastnú reguláciu. Neplatíte teda nič navyše a ste sám sebe pánom.

Reklama

Pokiaľ máte záujem dozvedieť sa viac, navštívte stránku www.bytovkytrebatice.sk. Obhliadku vzorového bytu si môžete dohodnúť na čísle: 0918 284 880. Rezerváciou bytu do 30.6. 2011 (k dispozícii sú už len 4 byty) sa zapojíte aj do aktuálnej súťaže. Viac informácii na www.bytovkytrebatice.sk.

Je predsa lepšie bývať vo vlastnom, ako v prenajatom.

Reklama

[nggallery id=760]

ČÍTAJTE TIEŽ: Byty v Trebaticiach predané, začína sa nová výstavba

Autor: bt

Populárne články