Úvod Reklama Posledné voľné byty v Trebaticiach

Posledné voľné byty v Trebaticiach

Druhá bytovka v Trebaticiach s bytmi do osobného vlastníctva je pred dokončením hrubej stavby. Investor podobne ako minulý rok dodrží termín dokončenia výstavby – jeseň tohto roka Skelelton Key. O nové byty v Trebaticiach je veľký záujem. Z 11 bytov je už v tomto momente predaných sedem. K dispozícii zostali len posledné 4. Byty v prvej bytovke sa minulý rok vypredali ešte pred jej kolaudáciou Happy meed mr. Podobný scenár vzhľadom na kvalitu prevedenia stavby, lokalitu a ceny bytov očakáva zástupca investora Marcel Gono aj v tomto roku.

Kúpa bytu v Trebaticiach je spojená s viacerými zaujímavými a neštandardnými výhodami pre kupujúceho 최신가요 2019 11월 다운로드. Ten získava bonus na nákup elektra v predajni DOMOSS, poistenie kúpeného bytu zadarmo, kvalitnú saunu na prízemí bytovky. Tá bude slúžiť iba 11 majiteľom zakúpených bytov 윈도우7 pro 32비트 다운로드. Vysokým štandardom sú aj dostatočne veľké balkóny, pivničné priestory ku každému bytu a vlastné parkovacie miesto, všetko samozrejme v cene bytu 궁서체 다운로드. Každého obyvateľa určite potešia nízke prevádzkové náklady na teplo a ohrev teplej vody. Každý byt má svoj vlastný kotol a vlastnú reguláciu 어쌔신 크리드 아이덴티티 다운로드. Neplatíte teda nič navyše a ste sám sebe pánom.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Pokiaľ máte záujem dozvedieť sa viac, navštívte stránku www.bytovkytrebatice.sk 삼국지 5 다운로드. Obhliadku vzorového bytu si môžete dohodnúť na čísle: 0918 284 880. Rezerváciou bytu do 30.6. 2011 (k dispozícii sú už len 4 byty) sa zapojíte aj do aktuálnej súťaže Janiceed. Viac informácii na www.bytovkytrebatice.sk.

Je predsa lepšie bývať vo vlastnom, ako v prenajatom 이클립스 jad 다운로드.

ČÍTAJTE TIEŽ: Byty v Trebaticiach predané, začína sa nová výstavba

Autor: bt

REKLAMA