Úvod Reklama Čiernu skrinku už nemajú len lietadlá, môžete si ju namontovať aj do...

Čiernu skrinku už nemajú len lietadlá, môžete si ju namontovať aj do auta

Myslíte si, že čiernu skrinku majú len lietadlá? Nie, už ju môžu mať aj autá. Je to zariadenie, ktoré za neveľké peniaze, umožní získať obrazový a zvukový záznam napomáhajúci pri skúmaní dôvodov kolízií a nehôd 종말의 세라프 자막 다운로드. Dôležitým údajom je aj GPS poloha. Ak si vybavíte auto takýmto prístrojom a niekto vás nabúra na parkovisku, už vám neutečie bez toho, aby ste o ňom vedeli a videli čo sa udialo 가십걸 시즌1 다운로드. Ak sa stanete účastníkom nehody, máte záznam udalostí, ktorý môžete použiť ako dôkazový materiál.

Čierna skrinka – kamera Eyecar Observer zaznamenáva video v rozlíšení 640 x 480 pixelov, zvuk a GPS súradnice 괌 지도 다운로드. Tie sú ukladané na SD kartu, pričom na 32 GB kartu sa zmestí až 1600 minút záznamu z dvoch kamier. „Pri konštantnom nahrávaní – nemusíte meniť kartu, pokiaľ sa počas vašej jazdy nič nestalo 신나는 힙합 다운로드. Záznam sa bude automaticky premazávať. Sami rozhodnete, ktorú časť záznamu si chcete ponechať, resp. presunúť na iné médium ešte pred premazaním for you. Funkcia konštantného nahrávania sa dá zakázať a v tom prípade sa uchová každý záznam. Kamera však bude vyžadovať ďalšiu SD kartu pre nový záznam jazdy,“ vysvetľuje Patrik Marák z eshopu autovybava.sk vst 다운로드. Záznamy z čiernej skrinky si jednoducho viete prehrať a vyhodnotiť v PC pomocou softvéru dodávaného k zariadeniu.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

S kamerou si môžete vytvoriť aj zaujímavý video denník z dovolenky 50가지 그림자. Prejazd horskými cestami cez úzke kľukaté cesty či jazdu popri mori, všetko si môžete nahrať a neskôr doma pripomenúť príjemne strávené chvíle windows 10 소프트웨어 다운로드. Kameru je možné využívať nielen v pracovnom prostredí, ale nájde aj široké možnosti uplatnenia vo voľnom čase. Je vhodná pre vodičov z povolania, pracovníkov bezpečnostných zložiek, bezpečnostných agentúr, ale aj pre milovníkov adrenalínu za volantom, závodných jazdcov a automobilových fanúšikov 영화 만들기 다운로드.

V prípade kolízie, nehody, či vykradnutia budete mať presný záznam o čase, GPS pozícii vozidla, jeho rýchlosti a budete mať obrazový aj zvukový záznam udalosti 자소서 다운로드.

Pozrite si televízny test zariadenia:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3uiQRSWVXWU[/youtube]

 

Vlastnosti Eyecar Observer B1:

Kamera – 2CH CMOS senzor

Video – 680 x 480

Audio – zabudovaný mikrofón

GPS – zabudovaný GPS modul

G-senzor – 3-osový otrasový senzor

Forma záznamu – SD karta (priložená 4 GB)

Napájanie – DC 5V, napájanie cez cigaretový zapaľovač auta DC 12V – DC 24V

Obsah balenia:

Predná kamera, zadná kamera, kabeláž, napájač do autozapaľovača, kolíska na uchytenia na čelné sklo, SD karta 4 GB, USB čítačka SD kariet

Cena za Eyecar Observer B1 predná + zadná kamera 397,00 EUR.


REKLAMA