Úvod Novinky Pivovar hľadá posily do kuchyne, uplatnenie nájde hlavný i pomocný kuchár

Pivovar hľadá posily do kuchyne, uplatnenie nájde hlavný i pomocný kuchár

REKLAMA

Piešťanský pivovar hľadá do svojich radov kuchára s nápadmi i láskou k pivu a tiež pomocného kuchára, prípadne kuchárku. Termín nástupu do oboch pozícií je stanovený na 15 chocolate. júna, vhodné sú pre zodpovedných absolventov, ale aj skúsených a hlavne kreatívnych „mazákov“. V pivovare ich neminie príprava a varenie domácich špecialít, starostlivo navrhnutých k miestnym pivkám, tvorba sezónneho menu a plat bude záležať od vzájomnej dohody. 

Od kuchára očakávajú pivovarníci napríklad zodpovednosť za dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín, sledovanie stavu zásob na sklade i dodržiavanie zásad ekonomického narábania so surovinami, a tiež hygienických a bezpečnostných predpisov Download Alice. Budúci zamestnanec Piešťanského pivovaru určite neostane hladný ani smädný, v kuchyni sa z neho môže stať receptový kreatívec a hlavne ho čaká práca v krásnom prostredí s veselým kolektívom v peknej lokalite. Certifikáty a diplomy zamestnávateľ nevyžaduje, jediné, čo chce vedieť a vidieť, je záujem pracovať, učiť sa a naberať skúsenosti v gastre Windows 7 sp1.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Viac informácií o poste kuchára a pomocného kuchára či kuchárky nájdete na portále profesia, prípadne na telefónnom čísle 0948588285 u Dariny Geierovej ms 오피스 2010 한글판 다운로드.

-lt/Zdroj a foto: Piešťanský pivovar-

 

REKLAMA