Connect with us

Reklama

PC-SHOP www.center.sk ponúka 35tisíc produktov a možnosť vyhrať USB kľúč

Published

on

Reklama

Firma center.sk, s.r.o. sa zaoberá predajom a servisom výpočtovej, kancelárskej techniky a príslušenstva, návrhom, a realizáciou drôtových a bezdrôtových sietí. Spoločnosť bola založená koncom roku 2006 a v krátkej dobe sa stala spoľahlivým partnerom mnohých firiem, inštitúcií i súkromných zákazníkov. Zákazníci majú možnosť nakupovať v klasickom obchode na Radlinského ulici 12 v Piešťanoch, ale aj prostredníctvom internetového obchodu www.center.sk.

[singlepic id=7048 w=320 h=240 float=left]Sortiment internetového obchodu aktuálne obsahuje viac ako 27 000 položiek a každým dňom pribúdajú ďalšie. Celkové portfólio zahŕňa viac ako 35 000 produktov, kde sú obsiahnuté aj produkty na objednávku, nenachádzajúce sa na internetovom obchode. Doplnkovou službou internetového obchodu je možnosť nechať si tovar doviezť na určenú adresu, stačí nakúpiť za minimálnu určenú cenovú hranicu. Túto službu využívajú zväčša firemní zákazníci, ale služba je samozrejme dostupná pre všetkých. Medzi ďalšie služby patria aj inštalačné práce u zákazníka – obvykle ide o inštalácie a nasadenia PC zostáv alebo nastavenia zariadení pre pripojenie k internetu.

Reklama

[singlepic id=7039 w=320 h=240 float=right]Firma poskytuje servisné služby v oblasti výpočtovej techniky a sietí, s možnosťou servisných úkonov vykonávaných priamo u zákazníka alebo v servisnom stredisku nachádzajúcom sa na adrese kamenného obchodu. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo pre existujúcich zákazníkov.

Súčasťou firemnej filozofie je nájsť výhodné riešenia šité priamo na mieru konkrétneho zákazníka – zvažovať nielen nákupnú cenu tovaru, ale preskúmať aj ďalšie možné náklady do budúcnosti. Príkladom je výber energeticky úspornejších komponentov a príslušenstva, alebo výber tlačiarne / multifunkčného zariadenia s prihliadnutím na cenu spotrebného materiálu, a následne aj ceny za vytlačenú stranu.

Reklama

Pozývame Vás na návštevu nášho internetového obchodu alebo predajne. Radi Vás prekvapíme širokou ponukou sortimentu a výbornými cenami.

Súťaž

Ak chcete vyhrať jeden z troch USB kľúčov (1x 8GB a 2x 4GB) odpovedzte správne na otázku:

Aké sú otváracie hodiny „kamennej“ predajne spoločnosti center.sk?

[singlepic id=7049 w=320 h=240 float=center]

Odpovede posielajte mailom na adresu redakcia@pnky.sk. Do predmetu uveďte Súťaž center.sk a nezabudnite napísať tiež svoje kontaktné údaje. Odpovede čakáme do 25. novembra 2010.  K získaniu správnej odpovede vám pomôže aj  stránka www.center.sk.

Populárne články