Úvod PR Články Ozdravovať telo po vzore Ľ. Wintera je možné aj bez liečivého bahna

Ozdravovať telo po vzore Ľ. Wintera je možné aj bez liečivého bahna

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Procesom regenerácie napomáhame telu, aby sa lepšie vyrovnalo so záťažou a bolo pripravené opäť naplno fungovať bez bolestí.

Linea, najmodernejšie regeneračné a wellness centrum v Piešťanoch je opäť otvorené pre verejnosť 묻지 마세요 다운로드!

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Masáž – jedna z najlepších techník na zlepšenie regenerácie. Zlepšuje krvný obeh a uvoľňuje stuhnuté svaly video on your smartphone Naver. Výrazne dokáže skrátiť čas regenerácie a znížiť svalovú horúčku. Odporúčame aj rehabilitačné cvičenia a procedúry s fyzioterapeutom origin 8 0 다운로드.

Fyzioterapia je určená pre každého, kto má problémy s pohybovým aparátom a pociťuje bolesti, je po operácií alebo potrebuje rehabilitovať v dôsledku úrazu instagram frame psd. Pre každého, kto sa chce aktívne podieľať na svojom zdraví, pre vrcholových i rekreačných športovcov, či pre pacientov s ortopedickým, neurologickým alebo reumatologickým ochorením 초대장 양식 다운로드.

Pomáha tiež otužovanie, resp. kryoterapia – tá znižuje únavu, bolesti svalov a kĺbov a pomáha aj v rýchlejšej rekonvalescencii po zranení. Pôsobí pozitívne na imunitný systém a posilňuje tak obranyschopnosť organizmu. Mužom vplýva na zvýšenie potencie a úpravu rôznych druhov sexuálnych disfunkcií. Liečba chladom napomáha aj pri snahe o chudnutie naštartovaním výkonnejšieho spaľovania a zmierňuje celulitídu. Priaznivo vplýva na pacientov trpiacich osteoporózou a má množstvo ďalších výhod. Práve Linea v Piešťanoch má najmodernejšiu celotelovú terapiu chladom na Slovensku.

Infrasauna zbaví telo toxínov efektívne, vo vysokej miere, a to vrátane ťažkých kovov ako je meď alebo olovo. Medzi ďalšie benefity patrí jednoduchšie chudnutie, relaxácia, utíšenie bolesti, prečistenie pokožky, zlepšené fungovanie krvného obehu, vďaka čomu je možné predísť mnohým zápalom.

Vo fínskej saune sa celé vaše telo od hlavy po päty prekrví, uľaví sa vašim namáhaným svalom, kĺbom a doslova budete mať pocit ľahkosti. Po 15 minútach (odporúčaná doba saunovania) sa schlaďte v ochladzovacom bazéniku. Práve striedanie chladu a tepla roztiahne všetky vaše cievy, posilní imunitný systém. Intenzívne striedanie teplôt pomáha pri chudnutí i redukcii celulitídy. Proces saunovania striedate s tepidáriom – odpočívacou miestnosťou alebo vírivkou, aby ste umocnili celkové uvoľnenie organizmu.

Nezáleží teda, či aktívne športujete alebo občasne chodíte na bicykli do mesta prípadne ste celý deň na nohách v práci, proces regenerácie by ste nemali nikdy vynechávať.

Príďte si oddýchnuť a načerpať nové sily do najmodernejšieho regeneračného centra Linea v Piešťanoch. Viac informácií na tel.č.: 0948 602 702 alebo www.regeneracnecentrumlinea.sk

REKLAMA