Úvod Reklama Nový rok privítali u Dina tombolou

Nový rok privítali u Dina tombolou

Desiatky cien rozdávali verným zákazníkom 1. januára. Každý, kto vyplnil a odovzdal súťažný lístok v Dino stánku na vianočných trhoch, bol zaradený do zlosovania Download chrome photo batches.

Mená prvých troch výhercov sú: Magdaléna Lesayová (50 eurová poukážka na občerstvenie u Dina), Miloš (20 eurová poukážka), Jana Hlaváčová (10 eurová poukážka) 안드로이드 웹뷰 이미지 다운로드. Okrem toho bolo rozdaných ešte ďalších dvadsať cien. Michal Fiala bude všetkých výhercov informovať prostredníctvom SMS správ.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Prostredníctvom nášho portálu zároveň posiela novoročné prianie: „Všetkým sa chcem poďakovať za prejavenú priazeň a prajem všetkým výdrž a toleranciu v rodinách a vo vzťahoch 참좋은말 다운로드. Veľa zdravia a sily v roku 2012 praje Michal s rodinou a celým Dino tímom.“

Ako ďalej povedal, aj v novom roku sa budú konať rôzne aktivity, ktoré smerujú k prírode a symbióze človeka s prírodou artyboard 다운로드. „Pripravujeme sériu turistických podujatí, návštevu pozoruhodných lokalít a miest, ktoré nás vrátia do minulosti a posilnia do budúcnosti 산하련 다운로드. Žite naplno s rodinou a prírodou už dnes,“ uzavrel Michal Fiala.

-inf-

 

REKLAMA