Connect with us

Reklama

Nový rok privítali u Dina tombolou

Published

on

Reklama
Reklama

Desiatky cien rozdávali verným zákazníkom 1. januára. Každý, kto vyplnil a odovzdal súťažný lístok v Dino stánku na vianočných trhoch, bol zaradený do zlosovania.

[singlepic id=24045 w=320 h=240 float=left]Mená prvých troch výhercov sú: Magdaléna Lesayová (50 eurová poukážka na občerstvenie u Dina), Miloš (20 eurová poukážka), Jana Hlaváčová (10 eurová poukážka). Okrem toho bolo rozdaných ešte ďalších dvadsať cien. Michal Fiala bude všetkých výhercov informovať prostredníctvom SMS správ.

Prostredníctvom nášho portálu zároveň posiela novoročné prianie: „Všetkým sa chcem poďakovať za prejavenú priazeň a prajem všetkým výdrž a toleranciu v rodinách a vo vzťahoch. Veľa zdravia a sily v roku 2012 praje Michal s rodinou a celým Dino tímom.“

Ako ďalej povedal, aj v novom roku sa budú konať rôzne aktivity, ktoré smerujú k prírode a symbióze človeka s prírodou. „Pripravujeme sériu turistických podujatí, návštevu pozoruhodných lokalít a miest, ktoré nás vrátia do minulosti a posilnia do budúcnosti. Žite naplno s rodinou a prírodou už dnes,“ uzavrel Michal Fiala.

Reklama

-inf-

 

Populárne články