Connect with us

Aktuality

Na Danubius Gastro aj čerstvé šťavy z Piešťan

Published

on

Reklama
Reklama

Súčasťou výstavy ITF Slovakiatour v Bratislave (19. 1. – 22. 1. 2012), kde budú mať Piešťany svoje zastúpenie, je aj výstava Danubius Gastro. Na nej nájdete taktiež zástupcu z Piešťan. Konkrétne firmu Lama Bioinštitút, ktorá bude prezentovať mixéry, odšťavovače, sušičky ovocia a ďalšie výrobky, vďaka ktorým môžete zlepšiť svoje zdravie.

[singlepic id=24617 w=320 h=240 float=left]„Firma  Lama vznikla pred dvadsiatimi rokmi. Na začiatku sme sa venovali predaju potravín, avšak už trinásť rokov sústreďujeme svoju pozornosť na zdravý životný štýl a s ním spojené produkty, ako aj na detoxikáciu organizmu metódou črevnej sprchy,“ hovorí konateľ Ladislav Šandor. Firma je dovozcom nízkootáčkových hydraulických odšťavovačov Champion a Green Star, ktoré v strave vo veľkej miere zachovávajú potrebné vitamíny a enzýmy.

[singlepic id=24616 w=320 h=240 float=right]Zaujímavými produktami sú sušičky ovocia a zeleniny Sedona s horizontálnym dvojpriestorovým sušením s deviatimi zásuvkami. Vďaka sójovaru Soyabella, ktorý je taktiež v ponuke spoločnosti môžete vyrobiť do dvadsiatich minút vlastné sójové, ryžové alebo mandľové mlieko. „Top produktom a lídrom na svetovom trhu mixérov je Vitamix TNC 5200, ktorý poskytuje široké možnosti prípravy surovej stravy. Tento mixér je základom našej prezentácie na výstave. Ak bude v nasledujúcich dňoch v Bratislave, môžete tieto produkty vyskúšať na výstave, ak nie, všetky potrebné informácie a kontakty nájdete na webe www.lama-piestany.sk ,“ dodáva L. Šandor.

[nggallery id=1360]

Reklama

Autor: inz  Foto: Bioinštitút Lama

Populárne články