Úvod Aktuality Na Danubius Gastro aj čerstvé šťavy z Piešťan

Na Danubius Gastro aj čerstvé šťavy z Piešťan

Súčasťou výstavy ITF Slovakiatour v Bratislave (19. 1. – 22. 1. 2012), kde budú mať Piešťany svoje zastúpenie, je aj výstava Danubius Gastro Hdd regenerator. Na nej nájdete taktiež zástupcu z Piešťan. Konkrétne firmu Lama Bioinštitút, ktorá bude prezentovať mixéry, odšťavovače, sušičky ovocia a ďalšie výrobky, vďaka ktorým môžete zlepšiť svoje zdravie Pezna download.

„Firma  Lama vznikla pred dvadsiatimi rokmi. Na začiatku sme sa venovali predaju potravín, avšak už trinásť rokov sústreďujeme svoju pozornosť na zdravý životný štýl a s ním spojené produkty, ako aj na detoxikáciu organizmu metódou črevnej sprchy,“ hovorí konateľ Ladislav Šandor Automatic tee store. Firma je dovozcom nízkootáčkových hydraulických odšťavovačov Champion a Green Star, ktoré v strave vo veľkej miere zachovávajú potrebné vitamíny a enzýmy 카1 더빙 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Zaujímavými produktami sú sušičky ovocia a zeleniny Sedona s horizontálnym dvojpriestorovým sušením s deviatimi zásuvkami 이혼서류 다운로드. Vďaka sójovaru Soyabella, ktorý je taktiež v ponuke spoločnosti môžete vyrobiť do dvadsiatich minút vlastné sójové, ryžové alebo mandľové mlieko Windows Media Encoder. „Top produktom a lídrom na svetovom trhu mixérov je Vitamix TNC 5200, ktorý poskytuje široké možnosti prípravy surovej stravy. Tento mixér je základom našej prezentácie na výstave 모뉴먼트 밸리 다운로드. Ak bude v nasledujúcich dňoch v Bratislave, môžete tieto produkty vyskúšať na výstave, ak nie, všetky potrebné informácie a kontakty nájdete na webe www.lama-piestany.sk ,“ dodáva L Guardians of the Galaxy. Šandor.

Autor: inz  Foto: Bioinštitút Lama

REKLAMA