Connect with us

Reklama

Novostavba pri Váhu láka cenami a prírodou za rohom

Published

on

Reklama
Reklama

Tehlová novostavba s vlastným kúrením a rozmanitými možnosťami ako tráviť voľný čas. Vyberte si bývanie podľa vlastných predstáv. Bytový dom EQUIS na Čachtickej sa práve dokončuje, vo februári už môžete bývať vo vlastnom a novom.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
PIEŠŤANY. Tichá lokalita bez hustej premávky, pešo popri Váhu to do centra Piešťan zaberie necelú štvrťhodinku. „EQUIS“ je úplne novým bytovým domom, ktorý dotvára menšie sídlisko na Čachtickej ulici v severnej časti Piešťan.

Čo sa týka občianskej vybavenosti, materská a základná škola sú neďaleko. S dostavbou nových potravín v tesnej blízkosti bytového domu sa počíta v roku 2015. Od centra mesta je bytovka vzdialená asi 1,5 kilometra, čo v „preklade“ znamená 2 minúty autom, 5 minút na bicykli či 15 minút príjemnej chôdze po nábreží Váhu bez áut. Za zmienku stojí aj blízke wellness centrum s viacerými saunami, vírivkou a možnosťami regenerácie pod dohľadom odborníka. Je tu aj dobre vybavená posilňovňa a tenisové kurty. A to všetko iba pár krokov od domu.

Dom je šesťpodlažný s troma samostatnými vchodmi vrátane výťahov. Nachádza sa v ňom 48 bytov, prevažne jeden a pol izbových, dvojizbových a trojizbových. Súčasťou každého bytu je pivničná kobka na prízemí a balkón (alebo predzáhradka). Byty sa vykurujú vlastným plynovým kotlom. Podrobnejšie informácie o štandarde prevedenia nájdete na www.abcontact.sk. Po dokončení bytového domu pribudnú v prvej polovici roku 2015 v okolí zeleň, miesta pre odpočinok, detské ihrisko a ďalšie parkovacie státia.

Reklama

„V súčasnosti prebieha zápis bytov na list vlastníctva. Byty budú dokončené do konca tohto roka, v januári by sa malo kolaudovať a vo februári sa môžu odovzdávať byty do užívania novým vlastníkom,“ spresnil Andrej Bartovic, konateľ realitnej kancelárie AB Contact.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čo je však na projekte najzaujímavejšie sú ceny bytov, nakoľko sú preukázateľne lacnejšie ako porovnateľné staršie panelákové byty v tejto lokalite. Ceny dokončených nových bytov v EQUISe sa pohybujú od 950 € do 1200 € za 1 m2 plochy bytu, čo je interval, za ktorú sa predávajú na sídlisku Valová čiastočne zrekonštruované staršie byty!

Od 24.11.2014 do 24.12.2014 navyše prebieha Vianočná akcia v rámci ktorej sú všetky mezonetové byty o 7000 € lacnejšie.

Ak rozmýšľate nad kúpou bytu, neváhajte a príďte na obhliadku. Vždy je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. A ak si svoj byt vyberiete, stačí Vám uhradiť zálohu 1 650 €, zvyšok, či už z vlastných alebo úverových zdrojov, doplatíte až po dokončení bytu a podpise Kúpnej zmluvy vo februári 2015. Obhliadku si môžete dohodnúť na tel. č. 0918/612983 a 0917/388491.

-PR-

 

Populárne články