Connect with us

Koktail

Fedor a laser

Published

on

Reklama

Fedorko je veľmi milý 11 ročný maltézsky psík. Prvý krát sme sa spoznali v našej ambulancii vo Vrbovom. Sem ho priviedla jeho starostlivá majiteľka na vyšetrenie pre dlhotrvajúce problémy s krívaním na pravú packu. Havino sa už na tento problém liečil aj v minulosti na inom pracovisku.

Screen shot 2014-11-23 at 9.57.47 PM

Reklama

Teraz bol však problém vážny. Fedorko chodil tak, že iba nosil pravú hrudníkovú končatinu a vôbec ju nechcel zaťažovať. S majiteľkou sme sa dohodli, že malý pacient bude komplexne vyšetrený na našej klinike Zverland v Piešťanoch. Nedá mi tu nespomenúť, že Fedorkove výsledky krvi by mohli závidieť aj o mnoho mladší psíci. Röntgenový nález bol však už horší. Fedorko má artrotické zmeny na pravom ranene a akoby to nestačilo, má aj staré zranenie ľavého lakťového kĺbu.

U Fedorka sme však skúsili okrem klasickej medikamentóznej medicíny aj terapiu boľavých kĺbov našim novým laserovým prístrojom. Laserový prístroj „prehreje a nasvieti boľavé kĺby“. Tento proces veľmi prispieva k úľave práve v spojení s klasickými liekmi proti zápalu a bolesti. Fedorko absolvoval dvanásť procedúr laserom, čo viedlo k pozitívnemu výsledku. Znovu behá po dome a používa aj pravú nožičku.

Reklama

Všetkých veľmi potešilo, že sa Fedorkovi takto skvelo darí a nás aj to, že máme vo vybavení kliniky ďalšiu novú zbraň na úľavu od bolesti.

-PR-

Populárne články