Connect with us

Novinky

Nové kúpalisko v Piešťanoch pre verejnosť!

Published

on

Reklama
Reklama

Poviete si konečne…! Áno, už 2 týždne je otvorené nové kúpalisko v Piešťanoch. Lepšie povedané,  „staronové“ kúpalisko… Mnohí Piešťanci si určite pamätajú na príjemné letné dni strávené desaťročia v bazéne na hoteli LINEA za Lodenicou. Toto letné kúpalisko s dvomi bazénmi je opäť otvorené pre verejnosť (len pre verejnosť, nie pre hotelových hostí). Voči slávnej minulosti tak poskytuje ešte viac komfortu, priestoru a aj technologických vylepšení. Veľký aj detský bazén prešiel úplnou rekonštrukciou.

IMG_3919Čakajú na Vás 2 nové bazény s novým povrchom, s novými sprchami, s novými dlažbami, ohrievanou vodou a novou technológiou filtrácie. Aj deti si prídu na svoje. K dispozícii majú nielen detský bazén už s ohrievanou vodou, ale aj veľa príjemných atrakcií a zábaviek pre malých aj väčších. Kým si deti budú maľovať svoje obrázky na pripravené tabule, stavať hrad v pieskovisku alebo len tak kopať loptu na pokosenej trávičke, Vy si môžete vychutnať výbornú kávičku, pivko čo kofolu v novom bufete, kde nájdete aj vždy niečo dobré a osviežujúce pod zub.

 

 

Reklama

Súčasťou letných podvečerov budú opekačky pre najmenších, súťaže v maľovaní či ping-pongové turnaje. Chceme, aby si deti užili trochu úniku od moderných technológii a hier. Aj keď musíme aj my kráčať s dobou a modernými technológiami – podobne ako pri bazénoch… V areáli je k dispozícii WIFI sieť s bezproblémovým prístupom na internet. Novinkou sú taktiež lehátka a slnečníky priamo pri bazéne – všetky zadarmo. Takže aj predstavu lehátka, slnečníka a mobilu v ruke na „svojej“ WIFI splníme.

IMG_4452IMG_4431Určite u nás nenájdete mramor a luxus za 55 eurové vstupné pre rodinku, ale normálne ceny, rodinný prístup a trochu pozitívnej melanchólie a jednoduché spojenie s prírodou. Možno aj Vaše deti prvýkrát v živote uvidia rastlinku rajčiny či papriky a ak budú mať šťastie, môžu ochutnať, ako chutí tá dozretá, práve odtrhnutá a nie kúpená v supermarkete.

_MG_3797

IMG_3935_MG_3877Zaujímavým bonusom je aj podvečerné kúpanie (od 16.30 za zvýhodnené vstupné), ktoré určite padne vhod po rozhorúčenom dni v práci. Radi Vás uvidíme, príďte sa za nami pozrieť. Nové a aktuálne informácie nájdete aj na našej Facebook stránke  #kupaliskolinea.

_MG_3840Vaše kúpalisko Linea

PR

Populárne články