Connect with us

Novinky

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI VEĽKOPLOŠNEJ TLAČE

Published

on

Reklama
Reklama

Potrebujete reklamu pre svoju firmu? Hľadáte spôsob, ako dať o sebe vedieť, pripomenúť sa zákazníkom, predstaviť nový výrobok či službu?

Veľkoplošná digitálna tlač je vhodným riešením pre vašu reklamu najmä vďaka rôznorodosti materiálov, vysokej kvalite a možnosti tlače v malých sériách už od jedného kusa. Pri rozlíšení 1440 dpi je výstup vo fotokvalite, ktorá umožňuje tlač od malých formátov až po veľké banery. Z množstva druhov tlačených médií môžeme spomenúť tie, ktoré sa na prezentáciu využívajú najčastejšie.

 

 

Reklama

Samolepky
Sú jedným z najrozšírenejších nosičov informácií, oslovujú nás bez toho, aby sme si to uvedomovali. Rôzne druhy etikiet, holografické či reflexné nálepky. Potlačená samolepiaca PVC fólia, ktorá môže byť predrezaná do ľubovoľného tvaru, predstavuje ideálny reklamný priestor.

samolep orez pr
Polep automobilov

Reklama na autách je jedna z najúčinnejších foriem reklamy. Na rozdiel od statických druhov reklamy, tento druh zasiahne oveľa väčší priestor, a tak umožňuje osloviť oveľa viac potenciálnych zákazníkov. Reklama na aute môže vyzerať naozaj efektne aj vďaka potlači na perforovanej, jednostranne priehľadnej fólii.

autá polep
Banery

Ich výhodou je dlhá životnosť, ľahká prenosnosť. Dajú sa umiestniť na fasády budov, na lešenia, ploty. Po obvode môžu byť umiestnené očká na uchytenie. Na väčšie plochy je vhodné použiť dierovaný materiál – mesh. Má dobrú priepustnosť vzduchu a nehrozí poškodenie ani pri silnom vetre.

baner kcRolovacie reklamné stojany

Ľahký a prenosný roll-up banner sa stáva čoraz populárnejším. Predstavuje riešenie pre tých, ktorí hľadajú praktický a nenáročný spôsob prezentácie v interiéri. Je vhodný na prepravu vďaka kompaktnosti, ľahkej montáži a nízkej hmotnosti. Kvalitným roll-up bannerom  môžete efektívne prezentovať vašu firmu na rôznych miestach znovu a znovu. Za relatívne malú investíciu dostanete hodnotný a trvanlivý reklamný nosič.

roll upTapety, obrazy na plátne

Vaše obchodné či kancelárske priestory môžete spríjemniť inštaláciou tapiet, veľkoformátových fotografií, alebo obrazov na plátne na mieru a podľa vášho želania. Vhodne zvolený motív môže vytvoriť výrazný prvok, ktorý podčiarkne identitu vašej firmy a možno práve tento detail presvedčí vášho zákazníka, aby sa k vám opäť vrátil.

tapety
Reklamné tabule

Často využívaným reklamným nosičom sú plastové dosky. Využívajú sa ako reklamné tabule, vývesné štíty. Ich prednosťou je nízka hmotnosť, opracovateľnosť a dlhodobá stálosť aj v exteriéri. Aplikuje sa na ne potlačená fólia alebo plotrový výrez do fólií s možnosťou výberu z celej škály farieb.

Kvalitná, rýchla a cenovo výhodná veľkoplošná digitálna tlač je dostupná aj v Piešťanoch.

AG agentúra s.r.o. sa rozhodla zúročiť svoje viac ako 20-ročné skúsenosti v oblasti reklamy a rozšírila svoje služby v oblasti realizácie výstavných stánkov práve o ponuku veľkoplošnej tlače. Vieme potlačiť rôzne druhy papiera, fólií, plátno, sieťovinu, banerové plachty, vlajkovinu, dierovanú okennú fóliu či množstvo iných materiálov.

V prípade, že nemáte k dispozícii podklady k tlači, vieme vám spracovať grafický návrh podľa zadania. Ak máte záujem o viac informácií či nezáväznú cenovú ponuku , navštívte nás v sídle našej spoločnosti na adrese:

 AG logo NEW

Bodona 755/74 v Piešťanoch, tel.: 0905612184, prípadne nás oslovte prostredníctvom našej stránky www.ag-agentura.sk

PR

Populárne články