Úvod PR Články Nany a Krištof prídu v piatok do Piešťan – tešia sa na...

Nany a Krištof prídu v piatok do Piešťan – tešia sa na vás

Poznáte Nany a Krištofa, či Janku a Tomáša? Jasné, veď kto by nepoznal tieto obľúbené postavy z televízie. Predstavte si, že už tento piatok 29 danza kuduro 다운로드. mája sa vyberú na cestu do Piešťan a vy sa môžete s nimi stretnúť. Výnimočné rozprávkové popoludnie sa uskutoční v hoteli Signál (Rekreačná ulica) o 15:00 h Download 10 camping clubs.

nany a kristof0

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

S Nany a Krištofom sa dlho stretávali na obrazovkách televízie každú nedeľu ráno Spring ftp file download. Postavy zo záhadnej krajiny žijúce už 1654 rokov, s láskou a humorom, ktoré sú pre nich príznačné, riešili týždeň čo týždeň problémy všetkých detí sveta 아이클라우드 드라이브 다운로드. Aktuálne ich môžete na obrazovkách vidieť v Zázračnom ateliéri, kde učia deti najrôznejším zručnostiam v oblasti záhradníctva, varenia, výtvarnej a inej tvorivosti, pričom otvárajú priestor fantázii, s ktorou sa svet nielen deťom javí krajší a zábavnejší Download alarm bells.

V piatok budete mať možnosť stretnúť sa s nimi aj na živo. Podujatie pri príležitosti MDD usporiadava hotel Signál. Vystúpenie sa bude konať ale len v prípade priaznivého počasia Fantastic 4 download. Informácie, či sa akcia koná, sa môžete dozvedieť v prípade neistoty v piatok od 12:00 h na telefónnom čísle 0915577366. Vstup je GRÁTIS, ale kapacita je obmedzená. 

PR Foto: www.divadlomaskrta.sk

REKLAMA