Connect with us

Reklama

Najlepšie novoročné predsavzatie: Budem na sebe pracovať

Published

on

Reklama

O pár dní je tu Nový rok a s ním aj nové výzvy a možnosti začať odznova. Aj keď sú predsavzatia väčšinou úplne zbytočné a jeden sľub samému sebe nič nezmení, skúste sa zamyslieť. Naozaj nie je nič, čo by ste chceli a dokázali zmeniť? Chopte sa príležitosti, plňte si sny a zmeňte svoj život k lepšiemu. Veď nikdy neviete, kedy bude naplánovaný ďalší koniec sveta.

[singlepic id=37276 w=520 h=340 float=center]

Reklama

Na čo narážame? Na niečo, čo vám nikdy nikto nevezme. Vaše vedomosti. Predovšetkým znalosti cudzích jazykov sú v dnešnej dobe samozrejmosťou a cenným artiklom v jednom. Kto neovláda angličtinu či iný svetový jazyk je na trhu práce značne limitovaný.

Kam by ste sa chceli posunúť? Zmeniť prácu, nájsť si lepšie miesto, začať podnikať, vyskúšať prácu či štúdium v zahraničí alebo len jednoducho na sebe zamakať a stať sa lepším človekom? Môžeme vám v tom pomôcť. Inštitút jazykov a vzdelávania v Pieštanoch, pobočka najväčšej vzdelávaco-prekladateľskej spoločnosti na Slovensku, ponúka jazykové, počítačové a kurzy účtovníctva pre všetky vekové kategórie.

Reklama

U nás vám neprejdú žiadne výhovorky, máme skvelé ceny, skúsených lektorov a intenzitu a frekvenciu kurzu prispôsobíme vašim povinnostiam a potrebám. Môžete zabudnúť na nezmyselné bifľovanie fráz. V Inštitúte sa učíte formou konverzácie rovno komunikovať v cudzom jazyku. Vybrať si môžete z ponuky kurzov angličtiny, nemčiny, francúzštiny, španielčiny, taliančiny, ruštiny či iného jazyka. Zároveň, ako jediná agentúra v Piešťanoch, ponúkame úradné preklady z a do takmer štyridsiatky ďalších jazykov za veľmi výhodné ceny.

Počítače aj účtovníctvo

Okrem jazykových znalostí si v Inštitúte môžete zlepšiť aj svoje počítačové zručnosti, naučiť sa základy programovania alebo pracovať s grafikou či dokonca jednoduché, podvojné a mzdové účtovníctvo.

Najjednoduchšie je povedať si „od zajtra“, najťažšie je naozaj začať. Pozrite si ponuku kurzov na www.piestany.ijav.sk. Nezabúdajte, že jedinou prekážkou za ceste za našimi snami sme si my sami. Skvelým naštartovaním aj pre vašich blízkych je napríklad darčeková poukážka na trimestrový skupinový kurz angličtiny v hodnote 140 eur platná až do polovice roka 2013.

Za tím Inštitútu jazykov a vzdelávania vám prajeme pokojné a pohodové sviatky v kruhu vašich blízkych, veľa úspechov pri zdolávaní nových výziev, veľa šťastia pri nových začiatkoch. A hlavne, nech je budúci rok lepší ako ten predchádzajúci.

Tešíme sa na Vás!

Viac info nájdete na www.piestany.ijav.sk.

Populárne články