Connect with us

Reklama

DOMOSS vám želá krásne sviatky: Ďakujeme za dôveru!

Published

on

Reklama

Je tu koniec roka. Obdobie, kedy bilancujeme, premýšľame nad tým, čo sme mali urobiť lepšie, čo sme neurobili vôbec a čo by sme ešte urobiť mali. Ale aj čas, ktorý trávime s našimi najbližšími a tam, kde sa cítime najlepšie – doma. A práve o toto miesto sa staráme my. Za to, že nám to umožňujete už viac ako dve desaťročia vám úprimne ďakujeme.

[singlepic id=38244 w=520 h=340 float=center]

Reklama

 

Čo pre vás tento rok znamenal? Zmenili ste prácu, priviedli na svet potomka alebo mu pogratulovali na promóciách? Každý máme svoje malé aj veľké radosti i starosti, no sú veci, ktoré máme všetci spoločné. Snažíme sa, aby bol domov pre nás a našich blízkych útočiskom pred stresom všedných dní a miestom, kam sa každý vždy rád vráti. V zariaďovaní domácnosti sa mnohí obracajú na spoločnosť DOMOSS. Práve v tomto období, keď si väčšina z nás užíva pár dní voľna a trávi čas s tými, ktorých máme najradšej, myslíme my na vás. Na vás, našich zákazníkov.

Reklama

Už viac ako dve desaťročia spoznávame vaše predstavy, aby sme mohli vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám. Snažíme sa neustále zlepšovať, prekonávať vlastné limity a prinášať vám to najlepšie, čo trh ponúka. Robíme to kvôli vám, motivujete nás k vyšším výkonom a nútite nás prekonávať samých seba, aby sme vám stále dokázali ponúkať iba prvotriednu kvalitu a topmoderné technológie.

Ďakujeme, že nám zverujete to najcennejšie, čo máte. Že ste sa na nás obrátili či už s rekonštrukciou kuchyne alebo kúpou kosačky či hriankovača. Že ste dôverovali našim schopnostiam a verili v kvalitu ponúkaných spotrebičov. Že ste sa k nám vracali a umožnili nám stať sa ďalším členom vašej domácnosti. Budeme sa aj naďalej snažiť rozvíjať našu spoločnosť a prinášať vám prvotriednu kvalitu a stopercentný servis. Naším úspechom je predsa vaša spokojnosť.

Zostáva nám ešte zaželať vám pokojné prežitie sviatočných chvíľ aj so spotrebičmi z DOMOSSu a úspešný rok 2013. Vezmite ho do vlastných rúk, nič nenechávajte na náhodu a urobte z neho ten najlepší rok vášho života.

Veríme, že vám k tomu dopomôžeme aj my. Zatiaľ vám vieme sľúbiť, že sa aj naďalej budeme starať o to, aby váš domov bol domovom s veľkým D. Veď nie náhodou si hovoríme DOMOSS.

Ďakujeme všetkým zákazníkom, ktorí v uplynulom roku prešli bránami obchodného DOMOSS za prejavenú dôveru a do nového roku 2013 Vám prajeme množstvo splnených snov nielen v bývaní, rodinnú pohodu a úspechy v súkromnom aj pracovnom živote.

Text a foto: Domoss

 

Populárne články