Connect with us

Reklama

Najkrajší výhľad na Váh v Piešťanoch je v SWAN PUBE

Published

on

Reklama
Reklama

Novootvorený SWAN PUB na Winterovej 62 v Piešťanoch vás privíta srdečne a s úsmevom. Z okna a terasy SWAN PUBU je vidieť chodník aj piešťanské mosty na Váhu ako na dlani. Labute a kačice sa hrajú na vode. Občas prebehne mačka a psom sa tam tiež páči, keď si s ním majiteľ na prechádzke zájde na chladené čapované pivo.

swan01

swan02

Na terase je pripravené netradičné sedenie prácne vyrobené z euro paliet.  Terasa vzniká postupne, ostrovček za ostrovčekom, pre vaše pohodlie.

Reklama

swan03

Pri skvelom pive Svijany za 1€ 0,5 l, kofole za 1€ 0,5 l a nealku si posedíte aj v interiéri, ktorý je tiež netradičný. Steny polepené  novinami, bar a sedenie je z paliet a pre vaše pohodlné leňošenie sú pripravene sedačky a stolíky.

swan04 swan05

Ľudové ceny vás milo prekvapia. V ponuke je samozrejme aj alkohol a víno z vinárskych  oblasti okolia Piešťan. Každý víkend sa bude v SWAN PUBE konať  nejaké podujatie. Ochutnávky vína, piva, alkoholu či pravidelné sobotné swing tanečné hudobné večeri a podobne.
Začiatok tradície sobotných večerov je 14. júna 2014 o 19-tej hodine. Na terase bude hrať swingové 1 Royal Duo z Piešťan. Hrať budú pre každého, kto pôjde okolo a bude mať chuť sa započúvať do tónov pohodovej hudby. Spoločnosť hudobníkom a hosťom budú určite robiť labute, podľa ktorých vznikol názov podniku. Labute patria k Piešťanom a SWAN PUB ako netradičný ľudový podnik si svoje miesto medzi podnikmi v Piešťanoch nájde. Príďte okúsiť pohodu v centre mesta, pocity ako by ste ani v meste neboli. Voda, lode, labute, kačičky a slnko k tomu sú bonusy, ktoré isto oceníte. Otvorené je denne od 10:00 do 22:00 h.

-PR-

Populárne články