Connect with us

Novinky

Linea opäť otvorená pre verejnosť

Published

on

Reklama

Možno niektorí z vás poznáte a vyskúšali ste služby nového regeneračného centra LINEA. Toto centrum je otvorené už aj pre širokú verejnosť. Regeneračné centrum, ako už z názvu vyplýva je plné relaxu a oddychu, pričom na jednom mieste poskytuje viacero služieb. Nachádza sa v bývalom hoteli Linea v Piešťanoch, ktorý bol zrekonštruovaný a prestavaný na apartmánový dom Linea.

Oblasť, v ktorej sa objekt nachádza, je odjakživa spojená s oddychom – kedysi ako hotel a dva roky dozadu bolo počas letnej sezóny otvorené kúpalisko LINEA. Táto tradícia má pokračovanie v podobe regeneračného centra. Miesto predurčuje ju k oddychu pokojná poloha, ľahká dostupnosť autom, ale aj peši, na bicykli, či na in-line korčuliach ( v zime si tento spôsob radšej zvážte :-) ).

Reklama

Čo regeneračné centrum LINEA ponúka? Človek tu nájde oddych, pohodu a najmä  relax pre svoje, veľa krát ubolené a v týchto dňoch aj zimou skrehnuté telo. Pod jednou strechou, na jednom priestore nájdete sympatické wellness, masáže, v prípade väčších zdravotných problémov sa vám povenuje fyzioterapeut, resp. je možné zabezpečiť aj ortopedické konzultácie. No a popri tom si po vami vybraných procedúrach môžete v miestnej kaviarničke dať výbornú kávu, prípadne sa občerstviť ovocnými šťavami alebo si dať pod zub niečo „ľahké“ a dobré. Možno tajný TIP – môžete sem prísť aj na raňajky, zaparkujete bez problémov, pozriete si správy v televízii…

Reklama
Čo ponúka samotné wellness v LINEI….?

Je toho naozaj dosť. Okrem príjemnej atmosféry sú tu k dispozícii 2 sauny (infra a suchá sauna), ochladzovací bazén, vírivka pre 8 osôb, oddychová miestnosť s ponukou čerstvého ovocia.

Toto všetko môžete využiť aj vy a hneď teraz, či počas najbližšieho víkendu. Pri 90 minútovom vstupe zaplatíte len 9 eur. Príďte si po relax, stačí sa telefonický objednať na 0948 602 702, zaparkujete bez problémov priamo pred centrom – na Rekreačnej ulici 17 v Piešťanoch.

Ak vás ponuka zaujala, viac informácii nájdete aj na centrumlinea.sk alebo na facebookových stránkach LINEI. Ste srdečne vítaní.

PR

Populárne články