Connect with us

Novinky

Lajfky tento týždeň: Coverage namiesto Juraja Kupca i iX Oldies

Published

on

Reklama
Reklama

Klub Lajfky v hoteli Eden aj tento týždeň prináša zaujímavé  živé koncerty. V piatok si užijete vystúpenie skupiny Coverage, ktorá zaskočí za pôvodne avizovaného Juraja Kupca, ktorý žiaľ zo zdravotných dôvodov nemôže prísť a v sobotu sa môžete tešiť na iX Oldies.

Ešte predtým vo štvrtok 22. marca je na programe tradičná Jam Session/ open mic. Kto príde, môže si zahrať a zaspievať. K dispozícii je PA systém, bicie, (takmer vždy) klávesy, gitarové a basové kombá je potrebné dohodnúť vopred, väčšinou sú.
Hrá sa rock and roll, country, folk, blues… a čo príde. Všetci muzikanti vítaní, vstup je voľný.

V piatok 23. marca budú Lajfky patriť skupine Coverage, ktorá zaskočí za Cover Gang Juraja Kupca, ktorej frontmann žiaľ zo zdravotných dôvodov nemôže koncert absolvovať.

Coverage sa venuje rokockovej hudbe a pôsobia v nej aj dvaja členovia Cover Gangu Juraja Kupca. Tešiť sa teda môžete na zostavu – Milan „Fofo“ Šimon – bicie, Martin „Psiara“ Spišák – gitara, Dalibor Hornák – basgitara, Ivan Hrdina – klávesy a 
Alexandra „Alexandros“ Mizeráková – spev.

Reklama

Začiatok koncertu je naplánovaný na 20:30 h a vstupné je  3 €.

V sobotu vás v Lajfkách bude baviť piešťanská skupina iX Oldies Band. Príďte si zatancovať a skvelo sa zabaviť na oldies hity.
Tešiť sa môžete na známe skladby od interpretov ako napr. Deep purple, Pink floyd, Santana a veľa veľa iného.

Vystúpenie začína tradične o 20:30 h a vstupné je 3 eurá.

Počas veľkonočného štvrtka a piatka budú Lajfky zatvorené, ale už v sobotu budete môcť oslavovať a užívať si dobrú náladu s Váh River Band a na nedeľu 1. apríla je pripravená Veľkonočná lajfkovačka, na ktorej vám disco hity 70. až 90, rokov bude hrať DJ Maco. Ste srdečne vítaní!

PR

Populárne články