Connect with us

Novinky

Lajfky tento týždeň aj s 1st St. Patricks day Music Festival

Published

on

Reklama
Reklama

Klub Lajfky prináša v treťom marcovom týždni opäť zaujímavé produkcie. Tešiť sa môžete na jam session,  salsu i  prvý piešťanský hudobný festival ku dňu sv. Patrika.

Vo štvrtok 15. marca sa bude konať tradičná Jam Session/open mic. Môžete prísť, zahrať si a zaspievať, a takto možno odštartovať svoju kariéru, alebo len potešiť kamarátov a hostí, či dokázať svoju odvahu vystúpiť na pódium. K dispozícii je PA systém, bicie, (takmer vždy) klávesy, gitarové a basové kombá je potrebné dohodnúť vopred, väčšinou sú. Hrá sa rock and roll, country, folk, blues… a čo príde. Všetci muzikanti sú vítaní, vstup je voľný.

V piatok 16. 3. 2018 sa v Lajfkach v Edene bude opäť tancovať na tradičné, ohnivé rytmy Latino hudby. Príďte si vychutnať večer plný zábavy a tanca s DJ CALYm. Zapojte sa, aj tí, ktorí ste doteraz nemali s latino pohybmi osobné skúsenosti. Rozhýbu vás tradičné rytmy Salsy, Samby, Reggaetonu… Začiatok je naplánovaný o 20:00 h a zabávať sa môžete až do 2:00 h. Vstupné 3 eurá.


Na sobotu 17. marca pripadá sviatok sv. Patrika, ktorý je patrónom Írska. Narodil sa roku 385 a zomrel 17. marca 461. Bol kresťanským misionárom, ktorý sa zaslúžil o šírenie kresťanstva v Írsku. Deň sv. Patrika je celosvetovou oslavou írskej kultúry a oslavuje sa  v 190 krajinách po celom svete. Shamrock je národný znak Írska, ktorý použil sv. Patrik na priblíženie pravdy o svätej Trojici. Čo začalo ako náboženský sviatok, prešlo v 17. storočí do festivalov po celom svete, ktoré oslavujú írsku kultúru s prehliadkami, špeciálnymi jedlami, hudbou, tancom a pivom.

Reklama

Vrámci 1st St. Patricks day Music Festival – IRISH FUN v klube Lajfky vystúpia:
Zakázany Prīstup (Šurany)  – Punk Rock Band
Random Choices (Trenčín) – Pop Rock Band
Laugrass (Trenčín) – Bluegrass /Country Band
Sto a Jedno (Hlohovec) – Rap / Rock Band
Michal Mikey Bezák (Pieštany) – Solo Singer Guitarist
Noel Mc Carthy (Irl.Sk.) – Irish Trad. Pop /Rock/Country
Štefan Adamec (Pieštany) – Solo Singer Guitarist
Kobka (Brezová) – Soft Rock/ Hard Rock

Festival začína v klube Lajfky o 18:00 h a vstupné je 2 eurá.

PR

Populárne články