Connect with us

Novinky

Kuchynské linky, interiér na kľúč a mnoho ďalšieho ponúka na jednom mieste TRENAB

Published

on

Reklama

Spoločnosť TRENAB PN sa síce zameriava na vytváranie návrhov a realizáciu kuchynských liniek na mieru presne podľa predstáv zákazníkov, no v širokom portfóliu služieb nájdete aj vytváranie nábytku a interiérových prvkov na mieru. Zárukou kvality sú nielen dlhoročné skúsenosti a veľké množstvo spokojných klientov, spoľahnúť sa môžete aj na znalosť svetových trendov a vysokú úroveň poskytovaných služieb. Kuchynské štúdio momentálne ponúka k cene kuchynskej linky v akcii úplne zdarma poradenstvo a výmeru priamo v byte, počítačový 3D návrh s cenovou ponukou, dodávku vstavaných elektrospotrebičov rôznych značiek, ako aj ich dopravu, vynesenie, odbornú montáž a zapojenie.

10

Reklama

Zákazníci sa v mnohých prípadoch obávajú toho, ako bude ich byt či dom po úpravách vyzerať. TRENAB PN preto ponúka komplexné riešenie návrhu, ktoré zahŕňa poradenstvo a výmeru priamo v byte, počítačový návrh kuchyne s 3D vizualizáciou. V ponuke nájdete rôzne štýly kuchynských liniek, z ktorých si môžete vybrať z tých klasickejších, cez provence kuchyne, až po typy obsahujúce moderné prvky nasledujúce najnovšie dizajnové trendy vo svete. Zaujímavou ponukou je aj osemročná záruka na kuchyňu, pretože spoločnosť sa rozhodne nebojí postaviť za kvalitu svojich výrobkov, ktorá je preverená dlhoročnými skúsenosťami nielen s navrhovaním, ale aj ich výrobou a montážou.170

Spoločnosť v poslednom období rozšírila portfólio ponúkaných služieb, do ktorého zaradila tak navrhovanie interiérov, ako aj ich kompletnú realizáciu na kľúč. Vybrať a objednať si tak môžete veľké množstvo typov nábytku, sedacích súprav, stolov a stoličiek, ale aj podlahy od firmy Quick-Step, medzi ktorými nájdete vinylové, laminátové a drevené. Samostatnou časťou ponuky je návrh a realizácia vstavaných skríň a šatníkov.

Reklama

Výroba je realizovaná pomocou kvalitných korpusov DTD s hrúbkou 18 milimetrov. Estetická stránka dekorov je vytváraná vďaka farbám rakúskeho výrobcu EGGER, ktoré v súčastnosti patria k najkvalitnejším na trhu. Z jednotlivých prvkoch kuchynského nábytku si môžete vybrať až zo 182 druhov základných typov skriniek, rôznych farieb a tvarov, z ktorých sa dá poskladať každá vysnívaná linka.

20Okrem spomínaných kuchynských skriniek spoločnosť TRENAB PN vyrába aj atypické rozmery, ktoré sú realizované na mieru podľa požiadaviek zákazníkov. Základnú konštrukciu môžu klienti následne doplniť rozličnými druhmi kuchynských dvierok, pracovných dosiek, drezov, batérií a zásuviek s dobrzďovaním. Samozrejmosťou sú doplnky ako bodové svietidlá, farebné sklá, kovania a ďalšie dekoračné prvky.

Aktuálne spoločnosť TRENAB PN ponúka v akcii montáž kuchynskej linky v cene 600 eur ZDARMA. Pri neodbornej montáži totiž často dochádza k chybám, ktoré môžu spôsobiť znehodnotenie alebo stratu funkčnosti mnohých častí linky, ale aj k ohrozeniu jej používateľov. ZDARMA je aktuálne aj doprava kuchyne v okruhu 30 kilometrov od Piešťan a vynesenie do 3. poschodia a tiež zapojenie spotrebičov, drezu a batérie.

14632894_1163367717089609_6264665197470595560_n

Spoločnosť TRENAB PN nájdete na Bratislavskej ulici číslo 70 v Piešťanoch, navštíviť ju môžete počas pracovného týždňa v pondelok až piatok od 9.00 do 17.00 hodiny a v sobotu od 9.00 do 12.00 hodiny, k dispozícii je po dohode aj individuálny termín stretnutia.

PR

Populárne články