Connect with us

Novinky

Klub Mango otvára brány už dnes večer

Published

on

Reklama
Reklama

Piešťany čaká dnes večer (19. februára) veľké otvorenie nového podniku MANGO Club & Lounge Caffe . V priestoroch na rohu Teplickej a Rastislavovej ulice sa v predchádzajúcom období naplno pracovalo, ku dňu D bolo všetko pripravené. Mango Grand Opening Party štartuje o 21:00 h. O zábavu sa postará DJ Truhlo.

mango open

MANGO v sebe kombinuje oddychovú kaviareň s priestorom na tanečnú zábavu a okrem 150 miest na sedenie ponúkne aj 13 metrov dlhý bar, možnosť sledovať športové prenosy, zahrať si šípky, či zažiť zábavu počas tematických večerov. MANGO sa zameriava na oslovenie strednej vekovej generácie, ktorá určite ocení výberové druhy alkoholu, medzi inými aj kvalitné rumy, vodku Beluga či originálne šampanské Moët & Chandon. Nápojový lístok sa oproti Street 64, ktorý majitelia prevádzkovali predtým, avšak z dôvodu ukončenia nájmu sa pustili do nového projektu, rozšíri a nebudú chýbať ani XXL miešané drinky ako Mojito či Cuba Libre až pre 6 osôb, ovocné Freshe, pivo Budvar či kvalitné víno Dolany.

IMG_8978_resize„Nový podnik otvárame po dvojročných skúsenostiach s podnikom Street 64, ale nechceli sme pokračovať úplne v jeho šľapajách. Meno sme síce mali dobré a ľudia u nás radi trávili svoj čas, ale nevyhli sme sa samozrejme aj niektorým problémom. MANGO CLUB budujeme od základu a i keď ceny zostávajú rovnaké ako v Street 64, budeme sa snažiť posunúť latku kvality o čosi vyššie. Mne osobne ide najviac o spokojnosť zákazníkov, aby boli obslúžení rýchlo, zažívali príjemné chvíle a radi sa k nám vracali. Budeme sa snažiť o maximálnu serióznosť a dúfame, že nový podnik bude fungovať čo najlepšie. Musím povedať, že už sa veľmi teším na dnešné otvorenie a myslím, že keď človek robí niečo s láskou a radosťou to ostatné príde už samo,“ povedal o novej prevádzke jej majiteľ Boris Hanic.

Reklama

 

-PR-

Populárne články