Connect with us

Novinky

Mafia Corner v Mangu už tento piatok

Mafia Corner je zárukou tej najlepšej zábavy široko ďaleko a v Mangu si ich užijete už v piatok 2. decembra.

Published

on

Reklama
Reklama

Čiže Vianoce popredu. Spolu so Stylom pre vás odpália tie najväčšie hity ako Zuzulienka, A ja taká dzivočka, či Vypic a žic a to úplne na živo.

Tento čurbes proste chcete zažiť. O support sa postará Dj Truhlo a smäd dokonale eliminuje barmanský team. Vy pekne zdielajte udalosť, všetkých pozvite a už teraz si pre istotu rezervujte sedenie.

Music: DJ Truhlo
Hosteska & welcome drink
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
Nový svetelný park
TOP ceny na bare
Vstup 18+

Dôležité upozornenie: čas 22.00 hod neznamená začiatok vystúpenia, ale začiatok akcie, kde je interpret uvedený, ako hosť večera!
Vrátenie peňazí zaplatenej vstupenky na podujatie nie je možné. Zakúpené vstupenky je možné vrátiť iba z dôvodu, že sa predstavenie neuskutoční.

Reklama

VIP CARD GOLD: Vstup Free + 1 osoba (vstup neobmedzene na všetky akcie a party vrátane party s tématikou a vystupujúcimi hosťami do 15eur ceny vstupného).
VIP CARD SILVER: Vstup Free (len držiteľ karty a okrem špeciálnych a tématických party s programom a vystupujúcimi hosťami do 5eur ceny vstupného).

Info & rezervácie: 0905 546 374

Dresscode – zákaz vstupu v teplákoch a v pracovnom odeve !!!
Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie atď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu.

PR

Populárne články