Connect with us

Novinky

Kde nájdete darčeky pre chlapa?

Published

on

Reklama

Ak aj vy hľadáte inšpiráciu na pekný darček a nechcete stráviť celý advent v nákupných centrách, príďte si vybrať do príjemného obchodu rodinného typu v centre Piešťan. V Slávia centre nájdete kvalitné značkové nože, ktoré potešia každého chlapa. Kompasy a vybavenie do prírody pre turistov a skautov a to nie je zďaleka všetko. Pozrite si niekoľko návrhov, ktoré sme si pre vás pripravili na Vianoce 2017.

Značková vzduchovka vyrobená na Slovensku
V každom chlapovi sa skrýva malý chlapec a každý chlapec túžil po poriadnej vzduchovke. Značkové vzduchovky vyrobené na Slovensku nájdete u nás skladom. Prvotriedne materiály ako kov a železo, žiadne plasty a výborná presnosť. Príďte sa pozrieť.

Reklama

Máte doma rybára?
Slávia centrum je rybársky obchod, ktorý je tu na jednom mieste v nepretržitej prevádzke už skoro 20 rokov a určite tu pre vášho rybára niečo vyberiete. Ak nie, pomôžeme Vám, pravdepodobne ho za tú dobu poznáme aj osobne.

Chcete vsadiť na úplnú klasiku?
Najkvalitnejšie funkčné termoprádlo, ktoré sme za roky fungovania nášho obchodu objavili sa volá Moira a vyrába sa v Českej Republike, prídite si po teplé ponožky, pre niekoho symbol vianočného darčeku.

Reklama

Nájdete nás na Rázusovej 7, Piešťany, asi 3 minúty od Auparku. Tešíme sa na Vás.

PR

Populárne články