Úvod Reklama Kaviareň IMPERIUM: terasa Magnólie opäť ožíva

Kaviareň IMPERIUM: terasa Magnólie opäť ožíva

Pamätníci už nemusia na obľúbené miesto stretnutí a posedenia pri dobrej káve iba spomínať. Novootvorená Kaviareň Imperium nadväzuje na tradíciu terasy hotela Magnólia, ktorá bola kedysi obľúbená u Piešťancov i kúpeľných hostí large iPhone attachments.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Exkluzívny výhľad na rieku Váh, Kolonádový most a Červenú vežu, to je iba jedna z množstva výhod, ktoré Kaviareň Imperium svojim hosťom ponúka pdf 소설 다운로드. Ďalšou je vyhrievaná terasa, vďaka čomu si môžu milovníci kvalitnej talianskej kávy na tomto mieste vychutnávať svoj obľúbený nápoj celoročne a to iba za 1 euro medical certificate.

Ich deti sa zatiaľ zahrajú na ihrisku s pedagogickým dozorom, takže ich bezpečnosť na hojdačkách, preliezkach a pieskovisku je zaručená Windows 7 illegal download. Neďaleko neho, pod tropickými slnečníkmi onedlho pribudnú lehátka. Vznikne tak mestská pláž, ktorá v Piešťanoch už dlho chýbala.

Hostia Kaviarne Imperium  môžu taktiež využiť služby reštaurácie Magnólia 중국어 성경 다운로드. Okrem kávy a miešaných nápojov tak majú možnosť dopriať si aj dobré jedlo.

Každú sobotu sa na terase bude konať hudobná produkcia 웹캠 드라이버 다운로드. Naplánované sú špeciálne podujatia pre deti aj dospelých. Nábrežie Váhu vďaka tomu ožije spoločenským ruchom, ktorý tam dlho chýbal.

Text a foto: PR

REKLAMA