Connect with us

Reklama

Karta Piešťanca má šetriť peniaze a podporovať mikroekonomiku

Published

on

Reklama
Reklama

Zľavová karta, ktorú poznajú už vo viacerých slovenských mestách prišla aj do Piešťan. S podporou radnice aj Rezortu Piešťany funguje od 1. júna. Obyvatelia i návštevníci nášho mesta ju získajú v Piešťanskom informačnom centre a vo všetkých zúčastnených prevádzkach.

karta-piestanec-2014.cdr

Spoločnosť Spolefekt s.r.o., ktorá podobné karty prevádzkuje aj v Leviciach, Nových Zámkoch, Žiari nad Hronom a Hlohovci chce tomuto projketu dodať aj platobnú funkciou. Aktuálne môžu držitelia kariet nakupovať produkty a služby so zľavou. Podľa firmy tak šetria peniaze a zároveň podporujú mikroekonomiku mesta a vznik nových pracovných miest. Zoznam aktuálnych zliav je dostupný na tejto adrese. Riaditeľ Spolefektu Peter Pagáč hovorí, že  postupne budú pribúdať ďalšie.

Každá prevádzka, ktorá poskytuje zľavy na Kartu Piešťanca je označená nálepkou na vstupných dverách a pri pokladni. Karta Piešťanca je súčasťou celoslovenského projektu mestských kariet s logom vyhodykariet.sk. Obyvateľov motivujú nakupovať vo svojom meste výhodnejšie, ale ich držiteľom môžu byť aj návštevníci, čo podľa riaditeľa spoločnosti Petra Pagáča podporuje rozvoj cestovného ruchu.

Reklama

Spolefekt s.r.o. zároveň ponúka partnerstvo podnikateľským subjektom a ubytovacím zariadeniam, ktoré chcú zviditeľniť svoje podnikanie, zvýhodniť zákazníkov na území mesta Piešťany a v okolí. Podľa predstaviteľov firmy v prípade, ak občania získajú kartu s hodnotnými výhodami, ktoré môžu prostredníctvom nej využívať, získajú motiváciu uskutočnenia nákupov aj informáciu o predajnom mieste partnera v ich meste, o sortimente ktorý ponúka a o zľave ktorú získa za to, že je držiteľom Karty Piešťanca a nákup uskutočňuje v lokalite svojho bývania. Karta Piešťanca je v súčasnosti jediný vernostný program svojho druhu, ktorý sa sústredí na lokalitu mesta Piešťany, spája zákazníkov s obchodníkmi, ktorí sa pri nákupe navzájom podporujú. V Piešťanskom informačnom cente na Pribinovej ulici a vo všetkých zúčastnených prevádzkach je možné ju kúpiť za cenu 6,90 eur.

Kontakt
e-mail: info@vyhodykariet.sk , tel.: +421 948 440 552.
Všetky informácie nájdete na www.vyhodykariet.sk pri Karte Piešťanca.

(pr)

Populárne články